Golf 3 silnik krokowy

Golf 3 silnik krokowy

09 Kwi 2012, 12:23

Witam. Mam problem, auto mi przerywa. Po odpięciu kostki od silnika krokowego jest wilgoć. Nie wiem dokładnie czy to paliwo czy woda. Czy ma to związek z przerywaniem i jak to naprawić nie wymieniając silnika krokowego. :(
bartez97
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 11 1937
Auto: Golf 3 r.93, poj.1.4

Re: Golf 3 silnik krokowy

01 Maj 2012, 19:14

Ale jak,przerywa na wolnych obrotach? Jeśli tak czasami pomaga czyszczenie krokowca specjalnym preparatem,naturalnie o żadnych przebiciach nie może być mowy,spryskaj kostkę preparatem wypierajacym wodę,wilgoć,kupisz taki preparat,stosuje się go np.na przewody zapłonowe.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Nowa generacja Lexusa IS pierwsze oficjalne zdjęcia Nowa generacja Lexusa IS pierwsze oficjalne zdjęcia
    Światowa premiera całkowicie nowego Lexusa IS będzie miała miejsce 15 stycznia 2013 roku na Salonie Motoryzacyjnym w Detroit. Na rynku europejskim nowy model dostępny będzie między innymi w wersji IS 250 oraz w wersji IS ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chicago Auto Show 2008
      Volkswagen Golf III Cabrio, zabudowa wnętrza car-audio
      Lexus GS 350 : 2013 : 19
      Simca 1200S Coupe