Golf 3 silnik krokowy

Golf 3 silnik krokowy

09 Kwi 2012, 11:23

Witam. Mam problem, auto mi przerywa. Po odpięciu kostki od silnika krokowego jest wilgoć. Nie wiem dokładnie czy to paliwo czy woda. Czy ma to związek z przerywaniem i jak to naprawić nie wymieniając silnika krokowego. :(
bartez97
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 11 1937
Auto: Golf 3 r.93, poj.1.4

Re: Golf 3 silnik krokowy

01 Maj 2012, 18:14

Ale jak,przerywa na wolnych obrotach? Jeśli tak czasami pomaga czyszczenie krokowca specjalnym preparatem,naturalnie o żadnych przebiciach nie może być mowy,spryskaj kostkę preparatem wypierajacym wodę,wilgoć,kupisz taki preparat,stosuje się go np.na przewody zapłonowe.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Motor Show
      WST 1/4
      Honda Civic IV, 2