Golf II 1.3 spadające obroty

Golf II 1.3 spadające obroty

15 Sty 2012, 21:27

Witam

Posiadam golf-a II 1.3 NZ rocznik 1990 na pełnym wtrysku , mam problem gdy silnik jest zimny podczas jazdy po wcisnięciu sprzęgła spadają obroty ( miga lampka od ładowania ) w ostatnim czasie mechanik wymienił mi pompke podiśnienia ale niestety problem nie ustąpił . Proszę o pomoc co może być przyczyną takiego stanu rzeczy .
olszak1984
Obserwowany

Auto: VW GOLF II

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami! Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami!
    Wielki piknik motoryzacyjny Automaster Show 2014 który odbył się w Kamieniu Śląskim na terenie lotniska już za Nami. Wszyscy którzy przybyli myślę że wracali zadowoleni ponieważ atrakcji przygotowanych przez ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Beetle Cabriolet, wnętrze, 2
      3
      Helikopter w hali
      Summer Cars Party 2009