Golf III 1.6 kat

24 Lis 2009, 09:26

Witam. Mam pytanie czy w moim golfie 1.6 kat jest dwumasowe koło zamachowe. Pytam się ponieważ czytałe w auto świecie o sprzęgle i dowiedzialem się że w silnikach wyskoprężnych jest ono mątowane i w nowyższych silnikach benzynowych. Mam równiez podobny objaw jak opisany w auto świecie słysze stukanie na biegu jałowym gdy pompuje sprzęglo wedłu gazety to objaw zużytego koła dwumasowego ale przecież moje aytu to rocznik 1997 wiec mysle że nie ma yej części mechanik duzo wcześniej powiedzial że kończy mi się sprzęglo ale dopuki się nie ślizga to mam jeździć.
Ostatnio edytowany przez liptoms, 24 Lis 2009, 14:02, edytowano w sumie 1 raz
liptoms
Początkujący
 
Posty: 50

24 Lis 2009, 13:17

jak sam napisałeś koło dwu masowe jest w NOWSZYCH AUTACH. ty masz zwykłe koło zamachowe,docisk i tarcze. najprędzej sypie ci sie łożysko oporowe
psioter5
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...
    Instalacje gazowe I generacji
    Jest to najstarszy i zarazem najprostszy typ instalacji LPG, z powodzeniem stosowany w samochodach z silnikami o zasilaniu gaźnikowym, nieposiadającymi katalizatora i sondy lambda. Instalacja gazowa I generacji pozbawiona ...