Golf III małe car audio

golf III małe car audio

26 Lut 2010, 19:21

witam
chciałbym wam napisać jaki mam zamiar kupić zestaw. Czekam na komentarze i opinie. Nie jestem wymagający ale chce coś dobrego za małą kase xd

1. w przednich drzwiach mojego golfa [link wygasł] ( mógłby mi ktos powiedzieć jak te głośniki podłączyć jak one kabli nie maja ?? i czy dobrze jest ze je w przodzie montuje ?? )
2. z tyly w klapie sa zamontowane jakieś 2 głośniki nie za duże
3 w bagażniku [link wygasł]
lub
[link wygasł]
( który polecacie ? widzę ze ten czarny bardziej skąplikowany. nie mam pojęcia co gdzie podłączyć :(
4. Radio takie [link wygasł]

mam golfa 1.8 +lpg
jaki muszę mieć mocny akumulator czy taki wystarczy [link wygasł] ??
z góry dziękuje za pomoc
anntor

Re: Golf III małe car audio

27 Lut 2010, 03:29

z głupia zapytam po co ci tuba?? zwłaszcza jak w zestawie nie masz wzmacniacza, samo radio tego nie pociągnie :mrgreen:

w 3 do bardzo ładnego grania (ŻEBY BYŁO SŁYCHAĆ W ŚRODKU A NIE NA CAŁĄ WIEŚ) nie potrzebujesz żadnej tuby, lepiej kupić na tylną półke jakieś porządne głośniki typu JBL, Magnat, nawet sony które nie jest drogie nawet (6x9) do drzwi jakieś 2 drożne (jakość robi swoje) i tweetery, przez przetwornice :!: uwierz mi tak zrobione audio, nie dośc że nie obciąży radia zbytnio ( a to twoje jakiś wielkich lotów nie jest), to nie będzie wymagało dokupienia wzmacniacza, kondensatora, i dośc drogich kabli do tego,
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: golf III małe car audio

27 Lut 2010, 09:03

ale przecież wzmacniacz jest w tubie to nie muszę chyba dokupywać ?
anntor

27 Lut 2010, 09:05

pocieszny napisał(a):z głupia zapytam po co ci tuba?? zwłaszcza jak w zestawie nie masz wzmacniacza, samo radio tego nie pociągnie

Jak byś zwrócił kolego uwage to byś zauwazył, że te obydwie tuby mają wbudowany wzmacniacz i nie potrzeba nic dokupywać.

anntor napisał(a):1. w przednich drzwiach mojego golfa [link wygasł] ( mógłby mi ktos powiedzieć jak te głośniki podłączyć jak one kabli nie maja ?? i czy dobrze jest ze je w przodzie montuje ?? )

Mogą być - i norma, że montuje się je z przodu. Podłączyć musisz kabelki do tych oczek od spodu głośnika ( a raczej przylutować).
Jesli chodzi o tube to tą pierwszą polecam (jak już tak bardzo ją chcesz montować).
Radio może być - widze, że ma wejscie na karte SD (dobra rzecz).
A akumulator to kup 55Ah - wiekszy nie potrzebny.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: golf III małe car audio

27 Lut 2010, 09:33

dzięki Piotrze za konkretna odpowiedz :)
anntor

28 Lut 2010, 22:00

ja jestem takiego zadania ze jak chcesz pakowac taki sprzed do atua to zafunduj sobie jakis markowy. Jak chcesz mniec naprady dobry bas to kup tube pasywną a nie aktywna na prwade jest roznica w graniu tak wiec polecam tą tube kumpel ja ma i daje piekny mieki bas
[link wygasł]
pod tube kupuje sie Monoblock moze byc ten
[link wygasł]
teraz do tego czy masz tube aktywna czy pasywna potrzebujesz kondensator ktory daje stale napieciecie i monoblock chodzi na pełnej mocy. Kondensator równiez niweluje skoki napiecia a owe skoki sa zabójstwem dla akumlatora wiec polecam 3 F
[link wygasł]
jesli chodzi o TWEETERY to polecam te
[link wygasł]
jako radyjko polecam te ma pare fajnych bajerków
[link wygasł]
w dzwiach zostaw orginalne a w pułke wsadz sobie te glosniczki ja je mam i jestem zadowolony
[link wygasł]
okablowanie
[link wygasł]

wiem po sobie ja na glosniki wydalem 600 zl tube 700zl radio 350zl i na kable do tuby i zmacniacze 100zl na zmachor i kondensator braklo mi kasy ale ze kumpel mi pozyczył swoj wzmacniacz to narazie nie zamierzam kupic swojego. Nie chwalac sie mam najglosn iejsze auto w okolicy i powiem ci ze jak nie chcesz wiesniaczyc takim sprzetem to musisz kupic konkretne sprzety a nie jakies podrobki bo bede chamsko grac
PRĘDKOŚĆ NIE ZABIJA TYLKO NAGŁE ZATRZYMANIE !!!!

GG 3681197
lukdem3103
Początkujący

Miejscowość: Ostrzeszów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006