Golf IV 1.8 125km

Golf IV 1.8 125km

24 Paź 2016, 23:57

Witam. Po sprzedazy mojej omegi ktora doprowadzala mnie juz do szalu chce kupic o to takiego pierdka samochod jest w gazie climatronik i takie tam, interesuje mnie ten silnik chce juz na siebie zarejestrowac samochod. Jak wygladaja koszty eksploatacji jest cos co moze naprawde mnie doprowadzic do szalu? Takie mam zdanie ze wolnnossak jeszcze benzyna to co tu moze sie zepsuc... nie tsk jak 2.2 DTI wszystko pokolei razem z pompa wtryskowa ;)
O to to cudenko
[link wygasł]
Damiankox
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 09 2013
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Omega
Silnik: 2.2 dti
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Nissan LEAF - Czy wiesz, że... Nowy Nissan LEAF - Czy wiesz, że...
    1. Korzystając z wyjątkowej aplikacji CARWINGS , kierowca może "zadzwonić" do swojego samochodu, aby sprawdzić stan naładowania akumulatora lub wyszukać w pobliżu stację ładowania, skorzystać z usługi Google Send-To-Car, ...
    Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami! Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami!
    Wielki piknik motoryzacyjny Automaster Show 2014 który odbył się w Kamieniu Śląskim na terenie lotniska już za Nami. Wszyscy którzy przybyli myślę że wracali zadowoleni ponieważ atrakcji przygotowanych przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Fabia, nowe logo na tylnej klapie
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Odjazd samochodów do Parku Maszyn
      Trial Lędziny 2014 czerwiec