Golf IV 1.8 125km

Golf IV 1.8 125km

24 Paź 2016, 22:57

Witam. Po sprzedazy mojej omegi ktora doprowadzala mnie juz do szalu chce kupic o to takiego pierdka samochod jest w gazie climatronik i takie tam, interesuje mnie ten silnik chce juz na siebie zarejestrowac samochod. Jak wygladaja koszty eksploatacji jest cos co moze naprawde mnie doprowadzic do szalu? Takie mam zdanie ze wolnnossak jeszcze benzyna to co tu moze sie zepsuc... nie tsk jak 2.2 DTI wszystko pokolei razem z pompa wtryskowa ;)
O to to cudenko
[link wygasł]
Damiankox
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 09 2013
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Omega
Silnik: 2.2 dti
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najlepszy samochód dostawczy  2016 roku Najlepszy samochód dostawczy 2016 roku
    Konkurs przeprowadzili dziennikarze z czasopism branżowych i portali transportowych – VANekstra.pl, Ciężarówki, Polski Traker i Samochody Specjalne oraz 4Trucks.pl. Zespół jurorów na podstawie jazd ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Uklad kierowniczy, Skoda Octavia, Yeti i Superb
      Porsche Cayenne Turbo S, bok
      Monster Energy - Monster Truck, 11
      Mapa targów i driftu - Night Power 2016