Golf IV, 1.9 TDI problem z odpalaniem.

Golf IV, 1.9 TDI problem z odpalaniem.

09 Lis 2015, 15:23

Witam

jestem posiadaczem Golfa IV 99r. 1.9 TDI.

Od jakiegoś już czasu zauważyłem, że samchód gorzej pali , ale zdarzało się to tylko za drugim odpaleniem a mianowicie trochę szarpało silnikiem. Potem już miałem problem z odpaleniem za pierwszym razem, ale kilka razy przekręcałem kluczyk i odpalał. Niestety nie zdarzyłem dotrzeć do mechanika odkładałem to w czasie i przy kolejny odpaleniu siadł rozrusznik. Znajomy zawiózł go do mechanika twierdząc, że akumulator jest słaby i że za często jeździłem prawdopodobnie na rezerwie i że się cały układ zapowietrzył. A więc kupiłem nowy akumulator jeździłem bez problemów z dwa dni i dzisiaj od nowa jest problem. Mam minimalna rezerwę kręci silnik ale w ogóle nie odpala. w czym problem?
benio666
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 05 2008
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Golf IV
Silnik: 1.9 TDI 110KM.
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Golf IV, 1.9 TDI problem z odpalaniem.

22 Lis 2015, 18:35

Kiedy wymieniałeś filtr paliwa?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak jeździć po nawałnicy? Jak jeździć po nawałnicy?
    W lecie często nawiedzają nas intensywne burze, gwałtowne opady deszczu i nawałnice. Takie warunki atmosferyczne są bardzo niebezpieczne w szczególności dla kierowców. Pod wpływem silnego wiatru łamią się gałęzie, a intensywny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006