Golf IV 1.9tdi - syczy przy przekreceniu zapłonu

Golf IV 1.9tdi - syczy przy przekreceniu zapłonu

18 Paź 2015, 14:33

Witam , znalazłem na forum troche na temat syczenia po zapłonie ale ja zauważyłem coś innego, syczało coś od strony silnika i otóz byłem wymienić filtr paliwa , goście wymienili mi filtr i po wymianie filtra paliwa pierwsze dwa moze trzy kolejne odpalenia syczenie nie pojawiało sie po przekreceniu zapłonu , myslałem ze problem sie rozwiazał a tu na trzeci dzien ponownie syczy....czy to jest normalne w tych silnikach?czy moze jakis problem z jakas pompa paliwa lub cos zwiazane z doplywem paliwa jesli wymie ilem filtr i dwa dni byl spokoj z sycze iem?
Mireklll
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 12 04 2011
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1.9 TDI 130KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016 Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016
    Kuba Przygoński ma za sobą intensywny sportowy weekend. Pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski zbiegła się w czasie z Orlen Warsaw Marathon, w którym Przygoński także chciał wziąć udział. To zaowocowało prawdziwym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Toyota C-HR, bok
      VERVA Street Racing 2010
      Toyota AE86, Goodwood Festival 2015