Golf IV - kontrolka świec żarowych i kontrolka ESP

Golf IV - kontrolka świec żarowych i kontrolka ESP

24 Paź 2014, 17:53

Witam,

Dzisiaj zapaliła mi się podczas jazdy kontrolka świec żarowych, która miga . Świeci mi również kontrolka ESP i jest cały czas włączona. Czy to jest poważna usterka i czy można jeździć autem ?
zenon1960
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Golf IV
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Golf IV - kontrolka świec żarowych i kontrolka ESP

30 Paź 2014, 14:06

Ja bym podjechał do elektryka na diagnozę VAG-iem. Nie ominiesz problemu,bo sam nie zniknie tylko może się dodatkowo coś stać jak będziesz jeździł sobie dalej.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili