Golf IV nie działający brzęczyk świateł

Golf IV nie działający brzęczyk świateł

27 Paź 2011, 05:58

Witam
Golfina 2002 bena gdy otwieram drzwi świtało w środk usię świeci i na drzwiach równiez. Jednak nie mam buzera przy włączonych światłach, oraz gdy paliwo się kończy i włącza kontrolka wcześniej pikało teraz już nie. Niedawno wyjmowałem licznik aby naprawić pypek od kasowania km jednak po złączeniu buzer jeszcze był. Kilka dni temu jednak zauważyłem że nie sygnalizuje o włączonych światłach przy otwartych drzwiach. Gdzie jest ten buzer jak go wymienić i co może być przyczyną że nie działa?
harvard
Nowicjusz

Miejscowość: lubelskie

Re: Golf IV nie działający brzęczyk świateł

29 Paź 2011, 14:36

Przykro mi, ale nie wiem :(
bonusrpk
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 08 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: MK 2
Silnik: 1.8 GTI 8V 107KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie
    W designie zewnętrznym Nowej Dacii Duster pojawiają się zmiany podkreślające jej terenowy charakter. Zmienia się również wnętrze, w którym zobaczymy nową deskę rozdzielczą, nowe tapicerki, nowy zespół ...
    Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
    Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006