Golf IV z silnikiem golfa V

golf IV z silnikiem golfa V

07 Sty 2014, 10:36

Witam wszystkich,
Chciałabym dowiedzieć się na temat golfa IV z silnikiem 1,4 BENZYNA od golfa V, gdzie jedni mówią że bardzo dobre auto inni, że trefne. Czytałam wiele różnych opinii na ten temat, że złe połączenie, że dobre... w końcu co sądzić?
Auto z Niemiec, jeździł nim starszy Pan ma przejechane 90 tys (na cmentarz i z powrotem haha), wiadomo że jest robione bo był jakiś mały wypadek. Jednakże w mojej ocenie, bo byłm na jeździe próbnej : nic nie stuka nie słychać nic, wszystko działa, po za tym człowiek godny zaufania bo mechanik i sam by takie chciał.
Nie wiem co sądzić o innych opiniach, że zacznie stukać pukać jeść olej ...
Proszę o rady
JOna92
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 02 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Fiat Brava
Silnik: 1.4 SX
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: golf IV z silnikiem golfa V

07 Sty 2014, 10:40

Mogę jeszcze dodać, że olej, filtry, klimatyzacja nabita na nowo, akumulator nowy, płyny też nowe, bodajże chlapacze do załozenia wentylatory także i drobne poprawki kosmetyczne.
Jechałam nim wszędzie od lasu po drogę gładką jak szyba i nic nie słyszałam. A nie byłam sama w aucie i wszyscy słuchali.
Może odradzają, bo znów ktoś inny poleca tamte auto i ktoś inny tamto...
JOna92
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 02 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Fiat Brava
Silnik: 1.4 SX
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006