Golf IV z silnikiem golfa V

golf IV z silnikiem golfa V

07 Sty 2014, 10:36

Witam wszystkich,
Chciałabym dowiedzieć się na temat golfa IV z silnikiem 1,4 BENZYNA od golfa V, gdzie jedni mówią że bardzo dobre auto inni, że trefne. Czytałam wiele różnych opinii na ten temat, że złe połączenie, że dobre... w końcu co sądzić?
Auto z Niemiec, jeździł nim starszy Pan ma przejechane 90 tys (na cmentarz i z powrotem haha), wiadomo że jest robione bo był jakiś mały wypadek. Jednakże w mojej ocenie, bo byłm na jeździe próbnej : nic nie stuka nie słychać nic, wszystko działa, po za tym człowiek godny zaufania bo mechanik i sam by takie chciał.
Nie wiem co sądzić o innych opiniach, że zacznie stukać pukać jeść olej ...
Proszę o rady
JOna92
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 02 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Fiat Brava
Silnik: 1.4 SX
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: golf IV z silnikiem golfa V

07 Sty 2014, 10:40

Mogę jeszcze dodać, że olej, filtry, klimatyzacja nabita na nowo, akumulator nowy, płyny też nowe, bodajże chlapacze do załozenia wentylatory także i drobne poprawki kosmetyczne.
Jechałam nim wszędzie od lasu po drogę gładką jak szyba i nic nie słyszałam. A nie byłam sama w aucie i wszyscy słuchali.
Może odradzają, bo znów ktoś inny poleca tamte auto i ktoś inny tamto...
JOna92
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 02 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Fiat Brava
Silnik: 1.4 SX
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    LED-owa rewolucja LED-owa rewolucja
    Jeszcze niedawno za szczyt nowoczesności uchodziły reflektory biksenonowe, jednak ich kariera już dobiega końca – dziś nowe modele aut coraz częściej wyposażane są w reflektory LED. Mało kto wie, że pierwszym samochodem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Jam Chorzow 2009
      Nissan GTR
      Seat Cordoba Vario - 160 KM, 370 NM
      Super V8 Portfolio