Golf mk 4 z silnikiem 2.3 VR5 170KM

golf mk 4 z silnikiem 2.3 VR5 170KM

08 Sie 2011, 15:10

Koledzy mam zamiar kupić golfa 4 z silnikiem 2.3 VR5 170KM. Mam do was proźbę co sądzicie o tym konkretnym silniku? - tzn. czy jest awaryjny, na co zwracać uwagę przy kupnie tego autka i jak on sobie radzi z instalacja lpg. proszę jak najwięcej informacji na ten temat bo mam zamiar go kupić, a jak narazie nic konkretnego nie wiem o tych silnikach niestety, proszę o pomoc i z góry dziękuje.
tomek25w
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound
    Nissan rozszerza współpracę z Ministry of Sound, czyli londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej. Kolejnym owocem tej współpracy jest nowa limitowana edycja Juke. Odważna ...
    Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Suzuki Jimny wymiary
      Nissan Note - przód
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Sobota w terenie, 31