Gra przeglądarkowa

Gra przeglądarkowa

17 Lis 2007, 17:16

Witam! Mam pomysł na fajną (tak myślę) grę przeglądarkową typu Street of race, OGame, Bitefight itp. No więc ile kosztuje taka gra, czyli: serwer, grafik, informatyk do stworzenia jej i co tam jest potrzebne. Jeszcze mam drugie pytanie: we większości gier online są ulepszenia za które płaci się smsem. Zakładając, że jeśli wysyłam smsa za 7zł to ile idzie do twórców gry? Pozdrawiam!
XwojtasX
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne
    Projekt kabiny BMW i3 Concept Coupe pokazuje jak zmienia się plan kokpitu w procesie przygotowania do produkcji masowej i jak powstaje oryginalny klimat wnętrza sportowego, trzydrzwiowego pojazdu koncepcyjnego. Konstrukcja ...
    [B] Corsa C 1,2 / Clio II 1,4 / Yaris I 1,0 / Polo III 1,4 [B] Corsa C 1,2 / Clio II 1,4 / Yaris I 1,0 / Polo III 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 70KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Opel Corsa C 1,2 - 75KM - Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Slicki - BMW
      Przejazd przez błoto, samochody terenowe
      Mercedes-Benz SLR AMG 2016, przód
      Citroen C5 III 2009r, wnętrze