Gra przeglądarkowa

Gra przeglądarkowa

17 Lis 2007, 16:16

Witam! Mam pomysł na fajną (tak myślę) grę przeglądarkową typu Street of race, OGame, Bitefight itp. No więc ile kosztuje taka gra, czyli: serwer, grafik, informatyk do stworzenia jej i co tam jest potrzebne. Jeszcze mam drugie pytanie: we większości gier online są ulepszenia za które płaci się smsem. Zakładając, że jeśli wysyłam smsa za 7zł to ile idzie do twórców gry? Pozdrawiam!
XwojtasX
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja
    Wyścigi, wyścigi i już po wyścigach Sobota na lotnisku w Dajtkach pod Olsztynem była naprawdę niesamowita. Mogliśmy zobaczyć przejazdy odrzutowego samochodu Dragstera JET CAR o nazwie "Predator". Dragster ten osiąga moc około ...
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili