Gra przeglądarkowa

Gra przeglądarkowa

17 Lis 2007, 16:16

Witam! Mam pomysł na fajną (tak myślę) grę przeglądarkową typu Street of race, OGame, Bitefight itp. No więc ile kosztuje taka gra, czyli: serwer, grafik, informatyk do stworzenia jej i co tam jest potrzebne. Jeszcze mam drugie pytanie: we większości gier online są ulepszenia za które płaci się smsem. Zakładając, że jeśli wysyłam smsa za 7zł to ile idzie do twórców gry? Pozdrawiam!
XwojtasX
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone
    W weekend 16-17 kwietnia zaczynają się Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych (FIA World Endurance Championship). W 6-godzinnym wyścigu w Silverstone w Wielkiej Brytanii Toyota GAZOO Racing wystawi nowy bolid, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006