Grande Punto Czym ODŚWIEŻYĆ wnętrze auta?

Grande Punto Czym ODŚWIEŻYĆ wnętrze auta?

04 Lut 2015, 15:12

Jak w temacie, czym mogę odświeżyć tapicerkę samochodu? Chodzi mi o to, by oddawała z siebie delikatny zapach, lecz bez przesady, czy są dostępne jakieś pianki, które dadzą taki efekt?
daniul007
Obserwowany

Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Opel Corsa B;Fiat Grande Punto
Silnik: 1.2>2.0 C20XE
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Grande Punto Czym ODŚWIEŻYĆ wnętrze auta?

05 Lut 2015, 23:21

Jeżeli nie masz urządzenia piorącego np. odkurzacza z taką funkcją to lepiej powierzyć to fachowcom. Specyfiki z niższych półek typu pianki itd. moim zdaniem nie nadają się do porządnego odświeżenia tapicerki i wnętrza auta.
Do takiego prania są specjalne proszki lub płyny.

Widziałem jak potrafił rozchodzić się materiał po praniu takimi specyfikami jak pianki które nakładasz i wycierasz według instrukcji.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006