Hak holowniczy do mercedesa sl r129

hak holowniczy do mercedesa sl r129

25 Sty 2016, 14:43

witam szukam porady u kogoś kto może przerabiał taki temat, nie mogę znależć nigdzie haka holowniczego do sl r129, może ktoś wie od jakiego innego mercedesa pasuje? uparłem sie na hak i tyle, mogę rowery przewozić na bagażniku montowanym na tylną klapę ale to też wymaga przeróbki, klapę bagażnika będę miał mocno obciążoną i tak nie chcę, do innych kabrioletów są haki dostępne a do sl r129 nie ma, w moim poprzednim aucie e46 kabrio miałem zamontowany fabryczny hak ze zdejmowaną główką i chowanym gniazdem pod auto, naprawdę nic nie było widać,
pozdrawiam Michał :)
slr129
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 10 1981
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: sl r129
Silnik: 3.0 231km
Paliwo: Benzyna
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Podłącz smartfona w swoim samochodzie - Opel ADAM Podłącz smartfona w swoim samochodzie - Opel ADAM
    ADAM to pierwszy samochód z całkowicie nowym system informacyjno-rozrywkowym firmy Opel, który nie tylko obsługuje smartfony, ale również zwiększa ich możliwości, a tym samym zapewnia jeszcze więcej w ...
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kia Sportage - nowa
      Klub Fiat Panda
      Autosacrum 2009
      Ford Fiesta ST