Hak holowniczy do mercedesa sl r129

hak holowniczy do mercedesa sl r129

25 Sty 2016, 13:43

witam szukam porady u kogoś kto może przerabiał taki temat, nie mogę znależć nigdzie haka holowniczego do sl r129, może ktoś wie od jakiego innego mercedesa pasuje? uparłem sie na hak i tyle, mogę rowery przewozić na bagażniku montowanym na tylną klapę ale to też wymaga przeróbki, klapę bagażnika będę miał mocno obciążoną i tak nie chcę, do innych kabrioletów są haki dostępne a do sl r129 nie ma, w moim poprzednim aucie e46 kabrio miałem zamontowany fabryczny hak ze zdejmowaną główką i chowanym gniazdem pod auto, naprawdę nic nie było widać,
pozdrawiam Michał :)
slr129
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 10 1981
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: sl r129
Silnik: 3.0 231km
Paliwo: Benzyna
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili