Handel samochodami-jak zacząć? Kilka pytań odnośnie handlu.

Handel samochodami-jak zacząć? Kilka pytań odnośnie handlu.

09 Paź 2016, 12:21

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie handel autami. Chciałbym się dowiedzieć jak handlować, żeby nie mieć problemów z Urzędem Skarbowym i ile aut mogę sprzedać w ciągu roku żeby nie podejrzewano mnie o prowadzenie działalności. Na początek chodzi mi raczej o samochody tanie (2-5 tyś). Proszę o udzielenie mi kilku przydatnych wskazówek na temat autohandlu.
majster98
Obserwowany

Auto: brak

Re: Handel samochodami-jak zacząć? Kilka pytań odnośnie handlu.

13 Paź 2016, 21:10

Z tego co słyszałem można sprzedać tylko kilka sztuk 3-4 na rok,jednak sam prowadzę biznes i uważam że sprzedawanie 3-4 aut rocznie to żenada,jeśli chcesz mieć dobre pieniądze musisz mieć duży wybór samochodów bo inaczej szkoda pakować w to pieniądze.
mobileIS
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 51
Prawo jazdy od: 18 05 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: VW GOLF 3
Silnik: 1.8 KAT 90 KM
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

Re: Handel samochodami-jak zacząć? Kilka pytań odnośnie handlu.

14 Paź 2016, 11:59

No masz rację, 3-4 samochody w ciągu roku to trochę za mało. Ja chciałbym sobie w ten sposób dorabiać, a nie mieć z tego źródła utrzymania. A jak wygląda sprawa z Urzędem Skarbowym? Załóżmy kupie auto, którego cena rynkowa to 2-3tyś, a na umowie będzie napisane, że kupiony za 900zł bo do poprawek lakierniczych, albo coś takiego? Czy takie coś przejdzie? Nie chciałbym mieć problemów z prawem.
majster98
Obserwowany

Auto: brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili