Hatchback do 15 tyś.

Hatchback do 15 tyś.

19 Sty 2016, 20:16

Witam wszystkich. Na wstępie chciałem powiedzieć, ze forum przeglądam już sporo czasu, jednak moja wiedza jest wciąż mała. Prawo jazdy mam dopiero od 2 miesięcy, a samochód którego szukam będzie pierwszym i jedynym w rodzinie. Kwota przeznaczona na niego to max 15 tyś oczywiscie, im mniej tym lepiej. Kwoty tej nie moge przekroczyć i oznacza ona: samochód + opłaty. Sporo czytałem o samochodach i doszedłem do wniosku, ze mój wybór ogranicza się do:
toyota corolla e12
honda civic vii
opel astra 3
opel astra g?
Ogólnie mam spory mętlik w głowie, nie wiem do końca na co zwracać uwagę, mam wybrać pare linków na olx, otomoto i będe jeździł z mechanikiem i sprawdzał potencjalne samochody. Fajnie jakby silnik był do 1.6, wtedy bede mial nizsza skladke, ale jezeli bedzie cos wartego uwagi wtedy ubezpiecze samochód na dziadka. Mieszkam w Płocku, województwo mazowieckie. Jeśli moglibyście przejrzeć ogłoszenia w promieniu do 100km i podesłać mi pare sensownych ogłoszeń byłbym wdzięczny. Pozdrawiam (w podobnych tematach nie znalazłem wszystkich informacji, które by mi wystarczyły, stąd ten post) i dziękuje za pomoc. Zapomniałem dodać, ogólnie samochod 70% trasy 30% miasto, przebieg roczny około 15kkm. Samochód bedzie stał pod blokiem, nie w garażu więc fajnie jakby byl ocynk.
6688318
Obserwowany

Auto: brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[S] TT 8N 1,8T / 328Ci e46 / CLK 200K w208 / C70 I 2,4T [S] TT 8N 1,8T / 328Ci e46 / CLK 200K w208 / C70 I 2,4T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - auto z nadwoziem coupe - benzynowy silnik o mocy ok. 200KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi TT 8N 1,8T - 225KM - BMW ...
    Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BYD e6, widok z przodu
      Zawody Monster Truck w Polsce, 11
      Autosacrum 2009
      Blow 74-138, transmiter FM, BT