Hatchback do 8000zł

Hatchback do 8000zł

20 Lut 2016, 20:27

Witam wszystkich forumowiczów. Jako świeżo upieczony kierowca poszukuję jakiejś używki, na której będę się uczył jeździć :ok: Ale do rzeczy, budżet ograniczony do 8000 tysięcy. Auto musi być 5-drzwiowe, najlepiej gdyby był to hatchback. Poruszać się będę głównie po mieście jednak wyjazd w dłuższa trasę będzie z kompletem osób, więc myślę że 90 koni to minimum. Diesel odpada, lpg może być ale nie musi. Moje wstępne typy:
-Opel Astra G tylko nie wiem jaki silnik
-Mazda 323f niestety nie ma ich zbyt wiele
-Toyota Corolla E11
-Reanult Megane
Poszukiwania prowadzę w woj. małopolskim. Liczę na wasze opinie i propozycje.
Wahamsie
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Hatchback do 8000zł

21 Lut 2016, 13:33

W Astrze unikaj 1.6 16v (wada fabryczna w postaci picia oleju).

zerknij na te oferty:
[link wygasł] - mały błąd się wkradł bo ten silnik ma 90km.
[link wygasł] - stary dobry silnik 75konny.
[link wygasł]
[link wygasł] - tylko sporo wyświetleń..
[link wygasł] - poproś o świeże zdjęcia bo te pochodzą z lata no i ten stary gaz..
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy? Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy?
    Wyposażenie silnika w turbosprężarkę to skuteczny sposób na uzyskanie dużej mocy przy niewielkich rozmiarach. Problemem jest jednak uzyskanie szybkiej reakcji na naciśnięcie pedału przyspieszenia – bezwładność ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1 runda King of Europe 2012 - Tor Poznań
      ALT
      Fiat Seicento, silnik
      MTL - Autosalon