Hatchback do 8500 zł / Benzyna + LPG

Hatchback do 8500 zł / Benzyna + LPG

27 Sie 2016, 21:52

Witam, szukam autka z okolic Rybnika - śląsk. Mile widziane audi a3, ale nie koniecznie. Bylem dziś obejrzeć jedną, silnik nie odpalał, potem nierówno strasznie chodził i mułowato. miał byc nie bity - zderzak klejony, drzwi malowane, szybka sklejona po odprysku | dwie strony błędów na komuterku.. oczywiscie niespodzianka dodatkowa - nie dzialajaca klimatyzacja,a podsufitka wisiała mi na głowie. a stan miał być idealny :naughty:. cena : benzyniak do 6500 , jesli juz ma gaz to do 8000 z hakiem.mile widziana pomoc i pozdrawiam.

znalazłem cos takiego, ale cos za tanie mi sie wydaje : [link wygasł]

[link wygasł] - tą dziś oglądalem, szkoda gadać. więc jesli ktos chce sobie po nie pojechać z daleka, to wole ostrzec.
szymekkpl44
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Hatchback do 8500 zł / Benzyna + LPG

27 Sie 2016, 22:28

Audi za tanie ze skupu samochodów więc jak dla mnie nie warto :(
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Hatchback do 8500 zł / Benzyna + LPG

27 Sie 2016, 22:31

Nawet po nie nie jade, poczekam na inne albo coś od was
szymekkpl44
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili