Hb3/h7

Hb3/h7

21 Lip 2016, 14:43

Witam wszystkich potrzebuje fachowej rady. Kupiłem ostatnio lampy do astry 2 po zamontowaniu wziąłem się za włożenie żarówek lampa ogólnie posiada wejście na światła drogowe Hb3 i światła mijania H7 i tutaj jest problem bo jak chce podłączyć światła mijania kostkę mam Hb3. I co ja mam teraz zrobić mając oprawki H7 poprzedni właściciel grzebal nie wiem po co i dlaczego ale nie wiem jak to teraz zrobić żeby żarówka się konkretnie trzymala. Myślałem o tym żeby po prostu mijania przerzucić na miejsce świateł drogowych żeby miała solidne lokowanie bo tam jest wejście na Hb3 a drogowe jakoś przymocować do oprawęk H7. Niech ktoś doradzi. Dziekuje
Matisp
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 2016
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Opel astra G Sport
Silnik: 2.0 16v
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Hb3/h7

22 Lip 2016, 09:32

Nie kombinuj ze zmianą miejsc żarówek - to na nic - światła nie będą świecić tak jak powinny i będziesz tymi mijania oślepiał innych. Kup w sklepie złączkę ( kostkę ) na żarówki H7 i załóż ją w miejsce tej kostki z HB3.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili