Historia motoryzacji brystyjskiej-prezentacja

Historia motoryzacji brystyjskiej-prezentacja

18 Gru 2011, 03:55

Witam
Ostatnio w szkole zadano nam zrobienie prezentacji w grupie-tematem naszej jest "Historia motoryzacji brytyjskiej do dni dzisiejszych".
Problem w tym że nie wiem jak zarysować tę historię w miarę interesujący sposób dla nie-interesującej się motoryzacją osoby oraz nie wiem w jakiej kolejności wszystko przedstawić.

Postanowiłem że napiszę o brytyjskich kierowcach wyścigowych,najważniejszych markach,torach wyścigowych,innowacjach w dziedzinie motoryzacji.

Zaplanowałem że priorytetem będzie prezentacja multimedialna,więc-jak mógłbym wprowadzić? co umieścić na pierwszym slajdzie?

Jeśli w złym dziale napisałem to przepraszam.
Biszopo
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty
    Na Salonie Samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje swój najnowszy samochód koncepcyjny i-TRIL Concept. Pojazd posłuży do zademonstrowania ostatnich osiągnięć technologicznych marki, które jej zdaniem ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hyundai IONIQ
      Mitsubishi L200 Strakar z 4-litrowym, benzynowym silnikiem, Cross Country - Rabakoz Cup
      Morgan 4/4 VII Serii
      Polonez Analog 4