Hmm pomoze mi ktos??

hmm pomoze mi ktos??

29 Lip 2008, 09:36

hm :) hey, ostatnio czytalam cos na onecie o nr 16 na gadu gadu, jednak niewiele mi ten artukul wyjasnil:P moze mnie oswiecicie o co chodzi... ?
kirginamaj
Nowicjusz

0

Re: hmm pomoze mi ktos??

29 Lip 2008, 16:16

Jesteś facet strasznie upierdliwy, gdyby ktoś chciał Ci wcześniej zrobić wykład na temat botu 16, to by to zrobił już dawno.
Jeszcze raz założysz taki sam temat, to skieruje sprawę do Admina, a jeśli chcesz pisać sobie o bocie, to zapraszam tu: http://www.forumsamochodowe.pl/viewtopic.php?t=8790
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

O czym kierowca powinien pamiętać wiosną? O czym kierowca powinien pamiętać wiosną?
    Wyższe temperatury, zmiana warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i samopoczucia kierowców to symptomy panującej wiosny. To również czas przeglądów po zimie, wymiany opon i coraz większej ...
    @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line
    Krótko po wprowadzeniu do sprzedaży miejskiego auta SEAT-a modelu Mii, hiszpański producent wprowadza unikalną wersję swojego przedstawiciela segmentu A – @Mii, który będzie dostępny tylko przy zamówieniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Łukasz Pająk - Porsche Cayenne, 2
      Nissan 370Z Nismo, aluminiowe felgi nismo i czerwone zaciski hamulcowe
      Volkswagen Golf GTD Variant, wnętrze, deska rozdzielcza