Honda Accord 96r

Honda Accord 96r

30 Lis 2010, 16:28

Witam mam taki problem chcialem rano odpalic samochod, w nocy był mruz ale nie za durzy tak -7' Odpalałem go na paliwie , miał durze kłopoty z odpaleniem ale bardziej mie zmartwiło ze jak juz odpalil to obroty dochodziły do 1500 i po 3-5 sekundach spadały i gas i tak wielokrotnie i jak spadały obroty dodawanie "gazu" nic nie pomagało i tak odpalał i gasł az mi padła baterja. Co jet? Wina pompki paliwowej wtryskow no bo paliwa chyba nie skoro odpala
trol874
Nowicjusz

Miejscowość: Rawa maz.

Re: Honda Accord 96r

27 Gru 2010, 19:31

silnik krokowy?? :shock:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Den Haag
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...
    Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili