Honda Accord 96r

Honda Accord 96r

30 Lis 2010, 16:28

Witam mam taki problem chcialem rano odpalic samochod, w nocy był mruz ale nie za durzy tak -7' Odpalałem go na paliwie , miał durze kłopoty z odpaleniem ale bardziej mie zmartwiło ze jak juz odpalil to obroty dochodziły do 1500 i po 3-5 sekundach spadały i gas i tak wielokrotnie i jak spadały obroty dodawanie "gazu" nic nie pomagało i tak odpalał i gasł az mi padła baterja. Co jet? Wina pompki paliwowej wtryskow no bo paliwa chyba nie skoro odpala
trol874
Nowicjusz

Miejscowość: Rawa maz.

Re: Honda Accord 96r

27 Gru 2010, 19:31

silnik krokowy?? :shock:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Den Haag
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Saab 2014, wnętrze
      SEAT Ibiza Cupra, 2
      Laguna II
      Honda Civic Type R Prototype, 2017