Honda Accord - Cb-radio

Honda Accord - Cb-radio

15 Wrz 2008, 10:22

Witam , mam pytanie w którym miejscu najlepiej zamontować radyjko w hondie accord rok 2004. Jak wy macie zamontowane , chętnie zobaczyłbym sobie zdjęcia. Pozdrawiam. Oczywiście chodzi o cb-radio , mam pressidenta.
sasza
Nowicjusz

Re: Cb-radio w hondzie accord

15 Wrz 2008, 10:29

zamontuj pod schowkiem L:)
EXAL
Aktywny
Awatar użytkownika

16 Wrz 2008, 16:36

mozesz wsadzic miedzy fotel a komore bez przykrecania
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

26 Wrz 2008, 03:27

moze cos wiecie o " Uniden BCT15" czy to jest tylko skaner do nasluchu czy dziala tez jako cb-radio i mozna nadawac i czy moge to wsadzic do auta (bmw x5)
michcio
michcio74
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: jersey city

26 Wrz 2008, 06:29

Słuchać będziesz mógł ale nadawać raczej nie jak sama nazwa wskazuje skaner nasłuchowy.

Witam , mam pytanie w którym miejscu najlepiej zamontować radyjko w hondie accord rok 2004. Jak wy macie zamontowane , chętnie zobaczyłbym sobie zdjęcia. Pozdrawiam. Oczywiście chodzi o cb-radio , mam pressidenta.

Kolego ile ludzi tyle kombinacji możesz sobie po oglądać ten temacik jesd dużo zdjęć z montażów cb w różnych autach - http://cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php? ... nda+accord

A tutaj montaże tylko z Hond - http://www.cb-radio.pl/galeria/index.ph ... cja=rozwin
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Odświeżony crossover Mitsubishi ASX Odświeżony crossover Mitsubishi ASX
    W polskiej ofercie Mitsubishi Motors debiutuje właśnie odświeżony model najpopularniejszego modelu tej marki w Polsce i Europie – crossovera Mitsubishi ASX z nowym silnikiem Diesla. Wzbogacono wyposażenie pojazdu, silnik ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006