Honda Accord V 2.0 TDi Zupełny brak biegów na każdym biegu jest luz

Honda Accord V 2.0 TDi Zupełny brak biegów na każdym biegu jest luz

21 Mar 2016, 22:18

Witam sprawa dotyczy mojej Hondy Accord V 2.0tdi, od kąt ja kupiłem jakies 2 miesiące temu przy wrzucaniu wstecznego czasem zgrzytała skrzynia. Jechałem ostatnio przyhamowałem ponieważ skręcałem wrzuciłem 2 bieg przejechałem z 50 metrów i nagle trzask w silniku, zatrzymałem się i już nie ruszyłem. Samochód cały czas odpala przy wrzuceniu jakiegokolwiek biegu nic sie nie dzieje jak by był na luzie słychać tylko lekkie odgłosy z silnika, dodam jeszcze że pedał sprzęgła ciężej chodzi. Czy możliwe ze to tylko sprzęgło w sensie tarcza docisk czy raczej skrzynia? :no: :no:
etyl97
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 02 2013
Auto: Nie mam

Re: Honda Accord V 2.0 TDi Zupełny brak biegów na każdym biegu jest luz

22 Mar 2016, 09:49

Prawdopodobnie sprzęgło padło.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006