Honda Accord VIII, a BMW Seria 3! Pomoc w sprawdzeniu ich!

Honda Accord VIII, a BMW Seria 3! Pomoc w sprawdzeniu ich!

10 Kwi 2016, 20:41

Witajcie, to znowu ja.
Przeglądając od 2 tygodni forum znalazłem dwa, a nawet 3 pojazdy które wpadły mi w oko i mniej więcej mam blisko by jechać i je sprawdzić. W pierwszym przypadku jest to Honda Accord z 2008 roku, no przecudna zobaczcie sami[link wygasł].
Drugie Auto jest ta sama marka i model, lecz rocznik inny
[link wygasł],
Natomiast trzeci to BMW, ładnie się prezentuje
[link wygasł].
Chciałbym też od razu dowiedzieć się opinii o tych autach, oraz czy jest sens kupować auta od dealerów? A może jednak warto od osoby prywatnej.
safile
Nowicjusz

Auto: Renault

Re: Honda Accord VIII, a BMW Seria 3! Pomoc w sprawdzeniu ich!

10 Kwi 2016, 22:57

To nie są przecież dealerzy tylko komisy/handlarze autami.
Ogólnie opinia lepsza jest o autach z prywatnych rąk ale i tutaj nie ma jednej trafnej reguły.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Klub Seata, 2
      Mimonske Valky XII
      Pontiac 400
      Man 4x4, Dakar, model RC, offroad, 7