Honda civic 1,6 16v

honda civic 1,6 16v

26 Sty 2011, 18:46

jestem początkującym użytkownikiem hondy civic,i chciałbym się dowiedzieć co oznaczają zaznaczone na żółto szybkości (30 i 50 ) na liczniku,z góry dziekuję
stab6
Nowicjusz

Miejscowość: slask

Re: Honda civic 1,6 16v

28 Lut 2011, 13:52

Pytanie do uzytkowników Civica,nigdy nie jeździłem Hondą więc nie wiem co oznaczają te szybkości w żółtym kolorze. Ktoś ma jakieś pomysły?
AutoMisala
Początkujący

Miejscowość: RYBNIK

Re: Honda civic 1,6 16v

28 Lut 2011, 15:19

Pewien okres jeździłem hondą civic ale miała normalne zegary bez żadnych żółtych akcentów przy prędkościomierzu i trochę ich obejrzałem zanim znalazłem odpowiednią i też nie pamiętam żeby coś takiego w którejś było. Wydaje mi się, że jest to tylko zaznaczone dla świadomości kierowcy tak jak oznaczają przy 50km/h czerwoną kreskę.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...
    Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006