Honda Civic 98 1,6

Honda Civic 98 1,6

06 Lut 2011, 13:22

Witam
Wymieniłem właśnie sprzęgło i chciałem też wyregulować sprzęgło ponieważ przed wymianą dość nisko brało, po wymianie już całkiem w podłodze, wymieniłem też uszczelniacze w wysprzęgliku.
sebo228
Nowicjusz

Miejscowość: mazowieckie

Re: Honda Civic 98 1,6

07 Lut 2011, 10:54

Dokładnie odpowietrz układ bo tam chyba regulacji nie ma,lub jest bardzo mała ale mogę się mylić bo dawno nie robiłem civi na sprzęgło.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii
    W zeszłym roku projektanci Toyota Australia zyskali światowy rozgłos dzięki koncepcyjnej Toyocie 86 Shooting Brake. Teraz zespół poszedł za ciosem i rozpoczął prace nad samochodem, który w każdym Australijczyku ...
    NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja
    Wyścigi, wyścigi i już po wyścigach Sobota na lotnisku w Dajtkach pod Olsztynem była naprawdę niesamowita. Mogliśmy zobaczyć przejazdy odrzutowego samochodu Dragstera JET CAR o nazwie "Predator". Dragster ten osiąga moc około ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chicago Auto Show 2008
      Chwila przerwy... Jakie to wszystko ubłocone
      Nowy silnik 1.5 litra BMW TwinPower Turbo, prototyp
      Samochód JBL Power