Honda Civic mały problem

Honda Civic mały problem

22 Maj 2011, 17:07

Witam. Otóż pracuję za granicą i w czerwcu przylatuje do polski. Mam u siebie za granicą auto i chodzi oto że kończy mi się przegląd a w norwegii od cholery drogie to jest a znowu autem do polski mi się nie opłaca przyjeżdzac wiec mam takie pytanie czy sa w krakowie jakies stacje diagnostyczne ktore podbjia przeglad bez widzenia auta? lub ktos ma dojscia dziekuje z gory.
kmr
Nowicjusz

Miejscowość: krk

Re: Honda Civic mały problem

22 Maj 2011, 17:58

kmr, -wstąp do mnie,masz po drodze/S.......n/...Myslę ze się dogadamy,no wiesz wszystko zalezy od....Tylko ze ja mam bardzo wysokie wymagania i nie wiem czy będziesz mógl je spelnić... :?: :?: A wiesz dlaczego:
1/ W razie"W"moja stopa zyciowa nie moze ulec obnizeniu....
2/ W przypadku jak wyląduję w"senatorium"np:Wronki to chcę tez miec tam dość przyzwoity poziom odpoczynku
3/ Po wyjsciu z"senatorium"oczywiście przyzwoita emerytura...
Jak to wszystko ogarniesz to śmiało wal...Jak w dym.... :mrgreen:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Honda Civic mały problem

13 Cze 2011, 21:33

Oczywiście takie praktyki nie są dozwolone i nie wiem czy jest ktoś kto podbije Ci przegląd techniczny bez wcześniejszego oglądania samochodu i sprawdzenia go. To raczej "mało eleganckie". Przecież chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo na drogach.
Alfako
Nowicjusz

Miejscowość: POLSKA
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie
    Kompaktowy SUV spod znaku czterech pierścieni zapewnił sobie najwyższe wyróżnienie w kategorii "Excellent Product Design – Transportation". "Audi Q2 zaskakuje niezależną stylistyką. To nie jest tylko mniejsza ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Hilux Adventure, przód, wyciągarka
      Fiat Bravo
      Infiniti Q50
      Audi oldcar