Honda Civic - Przegląd, Katowice.

Honda Civic - Przegląd, Katowice.

28 Sie 2014, 13:04

Witam, szukam firmy która wykona przegląd i nie skasuje mnie przy tym za podwójną cenę, z czym miałem już doświadczenie, chodzi o przegląd samochodu sprowadzonego z Niemiec. Jak na razie znalazłem ten zakład http://geometriakol.katowice.pl/ Ktoś ma jakieś doświadczenia z nim? Korzystał ktoś?
Mario21
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 12 1987
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: Honda

Re: Honda Civic - Przegląd, Katowice.

28 Sie 2014, 17:00

Jak działa ta firma którą podałeś nie wiem ale możesz zerknąć na te kilka firm z które wykonują przeglądy na terenie Katowic. Zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się ile kosztuje żeby nie było rozczarowania.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    Volkswagen Golf Alltrack (2015) Volkswagen Golf Alltrack (2015)
    Volkswagen przedstawił nam nowy model Golfa w opcji terenowej, z dopiskiem Alltrack. Po wypuszczeniu na rynek Passata Alltrack, inżynierowie Volkswagena postanowili dalej iść w tym kierunku. Nowy Golf, wyglądający jak wyżej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili