Honda Civic - Przegląd, Katowice.

Honda Civic - Przegląd, Katowice.

28 Sie 2014, 13:04

Witam, szukam firmy która wykona przegląd i nie skasuje mnie przy tym za podwójną cenę, z czym miałem już doświadczenie, chodzi o przegląd samochodu sprowadzonego z Niemiec. Jak na razie znalazłem ten zakład http://geometriakol.katowice.pl/ Ktoś ma jakieś doświadczenia z nim? Korzystał ktoś?
Mario21
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 12 1987
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: Honda

Re: Honda Civic - Przegląd, Katowice.

28 Sie 2014, 17:00

Jak działa ta firma którą podałeś nie wiem ale możesz zerknąć na te kilka firm z które wykonują przeglądy na terenie Katowic. Zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się ile kosztuje żeby nie było rozczarowania.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3293
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...
    Volkswagen Crafter Volkswagen Crafter "Van of the Year 2017"
    Nowy Crafter marki Volkswagen Samochody Użytkowe, produkowany wyłącznie w fabryce w Białężycach koło Wrześni, pod wieloma względami wyznacza standardy wśród aut dostawczych. Samochód ma bardzo bogate wyposażenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 11
      Tuning Show
      BYD eBus, autobus elektryczny
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena