Honda Civic - Przegląd, Katowice.

Honda Civic - Przegląd, Katowice.

28 Sie 2014, 13:04

Witam, szukam firmy która wykona przegląd i nie skasuje mnie przy tym za podwójną cenę, z czym miałem już doświadczenie, chodzi o przegląd samochodu sprowadzonego z Niemiec. Jak na razie znalazłem ten zakład http://geometriakol.katowice.pl/ Ktoś ma jakieś doświadczenia z nim? Korzystał ktoś?
Mario21
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 12 1987
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: Honda

Re: Honda Civic - Przegląd, Katowice.

28 Sie 2014, 17:00

Jak działa ta firma którą podałeś nie wiem ale możesz zerknąć na te kilka firm z które wykonują przeglądy na terenie Katowic. Zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się ile kosztuje żeby nie było rozczarowania.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3289
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006