Honda Civic V 94' - wysokie obroty po odpaleniu

Honda Civic V 94' - wysokie obroty po odpaleniu

04 Kwi 2012, 19:42

Witam,
jestem posiadaczem hondy civic v 1.4 75KM i mam ostatnio problem po odpaleniu samochodu, przez pierwsze 5-10 minut po odpaleniu na biegu jałowym mam bardzo duże obroty tzn. przeważnie 2tys, ale dziś np miałem 3tys! Przygazowanie nic nie daje, po chwili nieprzyjemnej jazdy obroty wracają do normy. Co to może być? Nie wyobrażam sobie odpalania samochodu 10 minut przed wyjazdem tylko po to żeby spadły mu obroty bo to nie jest normalne. Mam nadzieje, że mi pomożecie.
Dziękuję.
Luniek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 03 1990
Auto: Honda Civic V 1.3

Re: Honda Civic V 94' - wysokie obroty po odpaleniu

04 Kwi 2012, 20:06

Cóż,ja bym sie przyglądnął przepustnicy,jak ona chodzi.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

06 Kwi 2012, 15:57

Może silniczek krokowy się zawiesza
nitro
Zaawansowany

Miejscowość: znikąd

10 Kwi 2012, 20:14

A jak zobaczyć czy silnik krokowy działa ? Odkręciłem go i podczas włączania silnika nic się nie dzieje z tym silnikiem krokowym... Nie powinna się ruszać ta membrana/sprężyna w środku?
Luniek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 03 1990
Auto: Honda Civic V 1.3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006