Honda Civic V Przerywa, Kicha, Wybucha

Honda Civic V Przerywa, Kicha, Wybucha

22 Cze 2013, 14:28

Witam mam problem z moja honda civic 1,3 92rok z lpg, od razu powiem ze jestem troche zielony w naprawach gdyz to moje pierwsze autko :) Wiec tak, pewnego razu zatankowałem gazu na innym cpn'ie niz zwykle,przejechalem okolo 10km i nagle zaczął mi przerywac i cos buchalo jakby mi pod nogami, myslalem ze jakis felerny gaz wiec wyjezdzilem go, zatankowalem na tym co zawsze i dzialo sie to samo wiec wymienilem Swiece, problem ustal :D lecz po okolo 2 tygodniach problem powrocil wiec sprawdzilem kable zaplonowe i sa dobre. nie bylo tragedi wiec pojezdzilem tak jakis miesiac lecz teraz problem sie nasilil ;/ wczoraj odkrecilem kopulke przeczyscilem styki papierkiem, niestety dalej lipa ;/ nie wiem jak maja wygladac te styki i palec wiec nie wiem czy sa jeszcze dobre do użytku, moge dodac ze sa wżery na srodku tych stykow. Moge dodac ze przez jakies 300-500m jest wszystko ok a pozniej.. szkoda gadac ;/
Prosze o pomoc gdyz nie mam pojecia co moze byc uszkodzone ;/
Gotes
Obserwowany

Auto: Honda Civic V
Silnik: 1,3
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie
    Kompaktowy SUV spod znaku czterech pierścieni zapewnił sobie najwyższe wyróżnienie w kategorii "Excellent Product Design – Transportation". "Audi Q2 zaskakuje niezależną stylistyką. To nie jest tylko mniejsza ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Passat B8 kombi, tył
      Dacia Duster
      Honda Civic w nocnym sprincie
      BMW E34 serii 5, palenie gumy, 3