Honda Civic VIII czy Golf 5 ?

08 Lis 2009, 09:13

Witam , mieszkam w Norwegi , auta tutaj są 2x droższe niż w Polsce , a Niemieckie auta są tu bardzo popularne , lecz drogie :( , chce kupić 1 z tych 2 aut prosze o rady , za i przeciw. :)

Honda to był by Hatchback jak coś :)
donieq
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Rzeszów

08 Lis 2009, 12:14

jeśli twój samochód ma przekroczyć w twoich rękach wiek 10 lat to golf a jeśli nie to civic. japoniec jest spoko ale po 10-11 latach zaczyna panicznie rdzewieć, vw trochę mniej.
psioter5
 

08 Lis 2009, 15:32

myślę tak że 2-3 lata max
donieq
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Rzeszów

08 Lis 2009, 16:33

psioter5 napisał(a):japoniec jest spoko ale po 10-11 latach zaczyna panicznie rdzewieć


Ja mam 14 letniego Civica i nie ma żadnych znaków korozji. Większość zależy od utrzymania auta a nie od marki
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

08 Lis 2009, 23:14

przede wszystkim mark dopiero utrzymanie :mrgreen: po prostu bardzo dbasz, 90% civiców jakie widzę nie ma tylnych nadkoli nawet z miesiąc temu wstawiałem kumplowi właśnie do civica reparaturki i po prostu nie za bardzo było do czego spawać samochód z 95 roku
psioter5
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    [D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody z segmentu D - nadwozie sedan - napęd na tylne koła - silniki benzynowe do 2l o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - rok produkcji modeli ok. 2000r. Wytypowane modele ...