Honda civic vs. Mazda 323F co będzie lepszym wyborem?

23 Sty 2008, 14:23

gambitx napisał(a):Bolo1989 a czy VTI jest dużo droższa od zwukłego modelu? NIe wiem czy mnie będzie stać na takie udogodnienia :wink:


Niema praktycznie różnicy w cenie auta, z tym że tych silniczków jest raczej mało, trzeba dobrze poszukać.
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny
 
Posty: 439
Miejscowość: Mazowieckie

23 Sty 2008, 17:31

No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak zebrać kasę i szukać hondy...
Zobaczymy czy uda mi się znaleźć VTI a mam taką nadzieję.
Auto zamierzam kupić w Niemczech więc może się uda :D
gambitx
Nowicjusz
 
Posty: 23

23 Sty 2008, 18:26

gambitx napisał(a):No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak zebrać kasę i szukać hondy...
Zobaczymy czy uda mi się znaleźć VTI a mam taką nadzieję.
Auto zamierzam kupić w Niemczech więc może się uda :D

Nie patrz w szczególności tylko na silnik każdy silnik do Civica jest dobry. Lepiej popatrz na stan auta i nie sugeruj się aż tak rocznikami.
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 478
Miejscowość: Augustów

23 Sty 2008, 21:00

gambitx napisał(a):No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak zebrać kasę i szukać hondy...
Zobaczymy czy uda mi się znaleźć VTI a mam taką nadzieję.
Auto zamierzam kupić w Niemczech więc może się uda :D


Zbieraj zbieraj, jak coś kupisz to nam się pochwal.
Życzę udanego zakupu!
Pozdrawiam!
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny
 
Posty: 439
Miejscowość: Mazowieckie

24 Sty 2008, 07:24

No to jeszcze wam głowy pozawracam...
Chodzi mi czy ta honda VTI będzie miała napisane z tyłu: "Civic Vtec" czy "Civic VTI".
Lamer ze mnie ale nie zaszkodzi się spytać :lol:
gambitx
Nowicjusz
 
Posty: 23

24 Sty 2008, 19:01

gambitx napisał(a):No to jeszcze wam głowy pozawracam...
Chodzi mi czy ta honda VTI będzie miała napisane z tyłu: "Civic Vtec" czy "Civic VTI".
Lamer ze mnie ale nie zaszkodzi się spytać :lol:


Jeśli przejedziesz sie taka Honda Civic VTI napewno jej nie pomylisz z inną bo tylko ona sprawia podczas przyspieszania,ze zołądek masz tuz przy kregosłupie :lol:
Napis kazdy może sobie przykleic z tyłu na klapie,ale tego co ma pod maską nie da rady oszukać :wink:
PS. gambitx jak cos przyprowadzisz to pochwal sie na forum fotkami
Udanego zakupu :wink:
passek b5
Początkujący
 
Posty: 136
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Moda MINI na wiatr i niepogodę - bardzo Brytyjska
    MINI to nie tylko samochód. Z tą marką związany jest również styl życia, który fascynuje nie tylko na drodze i w garażu. Zgodnie z mottem YOU.ME.MINI. od września 2013 w nowej kolekcji MINI Lifestyle ...
    Silnik V12 - Lamborghini
    Z mocarnymi jednostkami V12 kojarzy się również największy konkurent Ferrari, czyli Lamborghini. Włosi stworzyli dwie generacje swojej słynnej V-dwunastki. Skupmy się na pierwszej, bo to ona w dużej mierze ukształtowała ...

23 Lip 2008, 16:28

siemanko ja mam takie zdanie na ten temam japonce to japonce!!! jak i mazda tak i honda sa dobrymi autami osobiscie jezdze madzia!!!! 323 f 2.0 vf 6v 24v 144KM szczerze powiem tak trzeba uwazac przy kupnie tego auta... kupuj z kims kto sie zna troche numerki po wypadkach lanie woda po szybach w drzwiach sprawdzanie szczelnosci licznik np auto rok 1997 sredni trzeba liczyc przebieg od 160.000 tak wiec to ma znaczenie zdbana madzie nie pali wcale tak duzo!!! moja spala w miescie ok 9-10l trasa 7-8 przy depnieciu. aktualnie moj kolega ma honde civic tak ze nie nazeka na nia:) podobnie jak ja wkreca sie slicznie na obroty nawet lepiej niz madzia z tym,z tym ze z moja madzia nie ma sznsy do mety:D wybor nalezy do ciebie:)
2.0 wyzej
Nowicjusz
 
Posty: 1