Honda HRV Przystosowanie aut z Anglii

25 Maj 2007, 11:01

Czy mozna bezpiecznie przystosowac Honde HRV, Opla Frontere (czy moze jest jakas inna latwa do przerobienia marka?? 8) ) Czy ktos zna ludzi profesjonalnie sie tym zajmujacych w okolicach Dolnego Slaska?


Pozdrawiam

Luk
Manic
Nowicjusz
 
Posty: 16

31 Maj 2007, 15:44

Manic napisał(a):Czy mozna bezpiecznie przystosowac Honde HRV, Opla Frontere (czy moze jest jakas inna latwa do przerobienia marka?? 8) ) Czy ktos zna ludzi profesjonalnie sie tym zajmujacych w okolicach Dolnego Slaska?


Pozdrawiam

Luk
Jest taki jeden gość ma na imię Paweł.Ale nie pamiętam nazwiska.Wydaje mi się że to nazwisko to Chmielewski.Ale nie jestem do końca pewny czy to.Ponieważ ostatnio na Dolnym Śląsku byłem 3 lata temu.Nie wiem czy on jeszcze zajmuje się takimi sprawami.Warto sprawdzić.Jeśli to nie on to odpisz mi.Znajdę ci kogoś w tamtej okolicy.Mam tam dużo znajomych. :wink:
adrianvice
Nowicjusz
 
Posty: 42
Miejscowość: Sandomierz

03 Cze 2007, 02:05

Byloby super :)
Manic
Nowicjusz
 
Posty: 16

08 Cze 2007, 18:09

Tak ale masz świadomość tego ,ze to nie jest tania sprawa przekładanie całego układu kierowniczego ....No chyba ,że pieniadze nie graja roli :)
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

14 Cze 2007, 20:53

Manic napisał(a):Byloby super :)
było by super?? To za mało :!: :!: :P Szkoda że się nieznam na tym :(
Daroo
Początkujący
 
Posty: 165

14 Cze 2007, 23:01

A na czym się znasz?
DFireCrow
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Światowy Zlot Citroenów 2CV
    Światowy Zlot fanów modelu Citroena 2CV zgromadził miłośników już po raz dwudziesty drugi. Odbył się on pod koniec lipca od 26 do 30 w portugalskim kurorcie Ericeira nad Oceanem Atlantyckim. Światowy Zlot 2CV ...

15 Cze 2007, 09:42

Właśnie o co ci biega?
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk