Honda Prelude - czy warto?

Honda Prelude - czy warto?

15 Sie 2010, 18:54

Czy opłaca mi się nabyć Honde Prelude 5gen. 2.2Vtec 185km w automacie?? Słyszałem że te automaty się wyjątkowo często sypią - nie mam do tego pewności ponieważ mówimy to najcześciej My Polacy, tudzież Europejczycy którzy nie mamy doświadczenia w jeździe automatami...Czy te Preludy mają taką wade fabryczne czy poprostu ich właściciele nie potrafią nimi jeździć?
OEM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...
    Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone
    W weekend 16-17 kwietnia zaczynają się Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych (FIA World Endurance Championship). W 6-godzinnym wyścigu w Silverstone w Wielkiej Brytanii Toyota GAZOO Racing wystawi nowy bolid, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti