HREBENNE: Utrudnienia w ruchu na przejściu granicznym

HREBENNE: Utrudnienia w ruchu na przejściu granicznym

12 Lip 2007, 10:12

Na podstawie informacji uzyskanej od kierownictwa budowy obwodnicy w miejscowości HREBENNE informujemy, że od 11.07.2007 r. został wyłączony z ruchu odcinek drogi nr 17 na odległości ok. 400 m – tj. od okolic przejazdu kolejowego do wjazdu na teren przejścia granicznego.

Ruch na tym odcinku odbywać się będzie nowo wybudowaną drogą (w przyszłości drogą lokalną – dojazdową do prywatnych posesji). Droga ta posiada tylko 2 pasy ruchu (po jednym w każdym kierunku), co w sytuacji dużego natężenia ruchu pojazdów (zwłaszcza ciężarowych) może przyczyniać się do czasowych utrudnień na drodze.

Straż Graniczna, w miarę posiadanych możliwości, jak również w wyniku uzgodnień ze Stroną Ukraińską będzie się starała nie dopuścić do powstawania kolejki przed przejściem granicznym. Jednocześnie, w ramach współdziałania z KPP w Tomaszowie Lubelskim poczynione zostały uzgodnienia w celu utrzymania i zapewnienia należytego ładu i porządku w rejonie tej drogi.

W związku z powstałą sytuacją Straż Graniczna, apeluje do kierowców o wyrozumiałość i w miarę możliwości korzystanie w tym czasie z innych przejść granicznych z Ukrainą.
Z uzyskanych informacji wynika, że prace te mogą potrwać do końca roku.

Źródło: motorynek.pl
yaros
Nowicjusz
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 Lip 2007, 11:38

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
  Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti