Hummer h3 czy ktos ma opinie spalanie itd?

19 Gru 2013, 16:46

witam chcialbym zakupic hummera h3 o stad moje pytania:
czy ktos posiada takie auto?
co najczesciej sie w nim psuje?
jakie jest spalanie?
czy jest drogi w utrzymaniu i eksploatacji?
ogolne opinie wrazenia?
czy oplaca sie go kupic?
czy jest to dobry suv ?
co innego podobnego mozecie polecic?
szwet1
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: audi a6
18

19 Gru 2013, 21:03

Sprecyzuj dokładnie swoje wymagania.
W jakim celu będziesz użytkował samochód, jakie przebiegi dziennie robisz, trasa czy miasto, jaki masz budżet na zakup auta, jakie masz wymagania związane z wyposażeniem, jakie masz osobiste preferencje itp. :ok:
To prawda że moje poglądy są oryginalne, ludzie mi tego zazdroszczą bo też by tak chcieli, ale nie potrafią, więc działa u nich zasada negacji. Nie potrafią czegoś zrozumieć więc to odrzucają.
mih
Początkujący
 
Posty: 93
Auto: BMW ///MPOWER ///M3
Silnik: 1.8 90KM
Paliwo: Inne
Skrzynia biegów: Manualna
3

19 Gru 2013, 21:14

Kumpel miał h3, kilka razy jechałem jako pasażer.
czy jest drogi w utrzymaniu i eksploatacji? Tak, jest bardzo drogi w utrzymaniu, części kosztują krocie.
ogolne opinie wrazenia? Jazda H3 nie różni się niczym od jazdy innym dużym suvem, Szczerze nie mogłem się doczekać przejażdżki hummerem a w trakcie jazdy czar hummera prysł. Widocznośc podczas manewrów jest tragiczna.
czy oplaca sie go kupic? Zdecydowanie nie, płaci się za znaczek. Hummer jest przereklamowany.
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995
5

19 Gru 2013, 21:53

Nasz główny moderator Motoalbercik miał lub jeszcze ma takie cacko . Pisał o tym w temacie : hummer-h3-mercedes-g-co-lepsze-a-moze-cos-innego-vt3633.htm?hilit=hammer#p33175 więc myślę że się wypowie na ten temat.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4682
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
0

20 Gru 2013, 00:53

Słyszałem opinię że jak spali 1 zł na 1 KM to jest dobrze :ok:... Ale tutaj masz raporty użytkowników... Nie wiem na ile jest to wiarygodne. Jeśli nadal Cię tak interesuje ten samochód to na Twoim miejscu popytałbym na forum hummer'a.

[link do autocentrum.pl wygasł]

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
1

20 Gru 2013, 01:10

szwet1 napisał(a):witam chcialbym zakupic hummera h3 o stad moje pytania:
czy ktos posiada takie auto?
co najczesciej sie w nim psuje?
jakie jest spalanie?
czy jest drogi w utrzymaniu i eksploatacji?
ogolne opinie wrazenia?
czy oplaca sie go kupic?
czy jest to dobry suv ?
co innego podobnego mozecie polecic?


Typowe auto pozoranckie, nic nadzwyczajnego sobą nie reprezentuje, jak na amerykańca dosyć małe a nazwa z czapy wzięta... Spalanie wersji V8 25l...

Jak nie chcesz robić za Ken-a :D to pomyśl o navigatorku, może coś srt np. RAM, GRAND, może Lex LX w każdym razie coś dla faceta :mrgreen:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10228
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Kamiq - miejski SUV
    Nowy miejski SUV ŠKODY, dedykowany dla chińskiego rynku model KAMIQ, został oficjalnie zaprezentowany 23 kwietnia. KAMIQ stanowi uzupełnienie gamy SUV-ów ŠKODY, w której znajdują się już modele ...
    A2, że bezpiecznie! - program poprawy bezpieczeństwa
    SZKOŁA AUTO SKODA wspiera społeczno-edukacyjny program poprawy bezpieczeństwa na autostradach "A2, że bezpiecznie! ". Program stanowi inicjatywę Autostrady Wielkopolskiej, a jego celem jest propagowanie wiedzy na temat zasad ...

20 Gru 2013, 12:36

szybki napisał(a):Typowe auto pozoranckie, nic nadzwyczajnego sobą nie reprezentuje, jak na amerykańca dosyć małe a nazwa z czapy wzięta... Spalanie wersji V8 25l...

Jak nie chcesz robić za Ken-a to pomyśl o navigatorku, może coś srt np. RAM, GRAND, może Lex LX w każdym razie coś dla faceta

Hummer jako współczesny samochód jest bardzo dobrym autem terenowym. Nie nadaje się na nasz Polski teren ze względu na jego szerokość aczkolwiek gdy ktoś kupuje Hummera to stać go na wycieczki do Jordanii ;)
Ani Navigator, ani Ram, ani Lexus LX nie zrobi tak :D

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


A 25l na V8 to normalny wynik. A6 C5 4.2 pali koło 25, Grand Cherokee bez problemu osiąga takie spalanie, a są to auta niewątpliwie mniejsze i lżejsze, z mniejszą powierzchnią czołową i oporem aerodynamicznym.
Do autora tematu jeśli szukasz współczesnego samochodu dającego radę w terenie rozważ jeszcze Toyotę FJ Cruiser, najlepiej z pakietem TRD obejmującym między innymi kompresor Eaton. FJ Cruiser obok Hummera uchodzi za nowożytny samochód dający radę w terenie. FJ Cruiser ma największy prześwit w klasie, nie licząc wynalazków typu Gelenda z 6 kołami :P
To prawda że moje poglądy są oryginalne, ludzie mi tego zazdroszczą bo też by tak chcieli, ale nie potrafią, więc działa u nich zasada negacji. Nie potrafią czegoś zrozumieć więc to odrzucają.
mih
Początkujący
 
Posty: 93
Auto: BMW ///MPOWER ///M3
Silnik: 1.8 90KM
Paliwo: Inne
Skrzynia biegów: Manualna
2

20 Gru 2013, 15:21

szwet1 napisał(a):jakie jest spalanie?
Kupujesz Hummera i pytasz o spalanie? :lol:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
0

20 Gru 2013, 17:26

U nas "szef szefów" takim żółciutkim hamerem jezdzi typowe auto na pokaz :) jego spalanko nie interesuje ma swój CPN :D
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2615
Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy: 27 02 2003
Auto: Superb
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
1

20 Gru 2013, 18:51

mih napisał(a):Hummer jako współczesny samochód jest bardzo dobrym autem terenowym. Nie nadaje się na nasz Polski teren ze względu na jego szerokość aczkolwiek gdy ktoś kupuje Hummera to stać go na wycieczki do Jordanii ;)


Podsumowując:
Jak teren to tylko w Jordani...
Na trasę dno
Do miasta dno
Wygoda dno
Szybkość dno

Czyli do czego to jest auto???

mih napisał(a):Ani Navigator, ani Ram, ani Lexus LX nie zrobi tak :D

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Czy myślisz że jeżeli ktoś pyta o spalanie to pojedzie na taki teren jak w filmie z linka???
A tak na marginesie nie załapałem co było takiego ach ech na tym filmiku???

mih napisał(a):A 25l na V8 to normalny wynik. A6 C5 4.2 pali koło 25, Grand Cherokee bez problemu osiąga takie spalanie, a są to auta niewątpliwie mniejsze i lżejsze, z mniejszą powierzchnią czołową i oporem aerodynamicznym.


Nie napisałem że 25l na 100km. jest dużo a co do spalania V8 w c5 to się chyba troszku rozpędziłeś :D

mih napisał(a):Do autora tematu jeśli szukasz współczesnego samochodu dającego radę w terenie rozważ jeszcze Toyotę FJ Cruiser, najlepiej z pakietem TRD obejmującym między innymi kompresor Eaton. FJ Cruiser obok Hummera uchodzi za nowożytny samochód dający radę w terenie. FJ Cruiser ma największy prześwit w klasie, nie licząc wynalazków typu Gelenda z 6 kołami


Coś znowu Ci świta, coś przeczytałeś tylko że tu nie chodzi o konstrukcje nowożytną albo teraźniejszą tylko o walory terenowe które zapewnia dana konstrukcja auta najczęściej dziś już nie stosowana. Hummer h3 żeby dawał radę w terenie to musiałbyś wyłożyć na zrobienie go mniejwięcej równowartość nowego auta w salonie w USA. Jeżeli pojechałbyś na jakiekolwiek zabawy 4x4 w PL gdzie nikt by się nie jarał wjazdem na skałkę to zostałbyś potraktowany jak zagubiony obrońca tęczy podczas parady miłości :ok:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10228
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
1

20 Gru 2013, 20:32

Nie lepiej?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
1

20 Gru 2013, 20:43

kon146 napisał(a):Nie lepiej?
[link do Otomoto wygasł] ... 47348.html

Ale zbyt mało reprezentacyjne jest to auto. Wisz :D o co biega :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10228
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
0

20 Gru 2013, 20:59

szybki napisał(a):A tak na marginesie nie załapałem co było takiego ach ech na tym filmiku???

To że Navigator by tam nie wjechał :ok:
szybki napisał(a):Nie napisałem że 25l na 100km. jest dużo a co do spalania V8 w c5 to się chyba troszku rozpędziłeś

Znajomy ma takie auto. No może trochę się rozpędziłem pali 24 i coś tam po przecinku, nie pamiętam dokładnie ile.
szybki napisał(a):Coś znowu Ci świta, coś przeczytałeś tylko że tu nie chodzi o konstrukcje nowożytną albo teraźniejszą tylko o walory terenowe które zapewnia dana konstrukcja auta najczęściej dziś już nie stosowana. Hummer h3 żeby dawał radę w terenie to musiałbyś wyłożyć na zrobienie go mniejwięcej równowartość nowego auta w salonie w USA. Jeżeli pojechałbyś na jakiekolwiek zabawy 4x4 w PL gdzie nikt by się nie jarał wjazdem na skałkę to zostałbyś potraktowany jak zagubiony obrońca tęczy podczas parady miłości

Czyli że do jazdy na codzień i sporadycznych zjazdów spoza drogi ma sobie kupić zmotanego Samuraia i zatyczki do uszu?
To prawda że moje poglądy są oryginalne, ludzie mi tego zazdroszczą bo też by tak chcieli, ale nie potrafią, więc działa u nich zasada negacji. Nie potrafią czegoś zrozumieć więc to odrzucają.
mih
Początkujący
 
Posty: 93
Auto: BMW ///MPOWER ///M3
Silnik: 1.8 90KM
Paliwo: Inne
Skrzynia biegów: Manualna
0

20 Sty 2015, 11:04

Głupoty piszesz... coś mi się wydaje że nigdy nie jeździłeś Hummerem. Pozdro
haski44
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 06 03 2001
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Hummer H3
Silnik: 3.7 245KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
1

20 Sty 2015, 11:10

Brawo za odkop. Zamykam
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14059
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
0