Hurtownie motoryzacyjne - opinie

Hurtownie motoryzacyjne - opinie

14 Sty 2011, 11:39

Witam,
Bardzo proszę o info na temat największych hurtowni motoryzacyjnych typu: Inter Cars, Auto Partner, Fota, Hart, Gordon, Górecki etc. Jak się Wam z nimi pracuje? Która ma najciekawszą ofertę, pracowników, obsługę czy dodatki dla klientów?
megabejbe
Nowicjusz

Miejscowość: prywatne

Re: Hurtownie motoryzacyjne - opinie

14 Sty 2011, 16:02

A co cię głównie intersuje - współpraca ( masz warsztat i szukasz dostawcy ), chcesz tam pracować, naprawiać samochód?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

16 Sty 2011, 19:05

Hej pracuje w serwisie. Głównie zajmuje sie organizacja częsci. Bardzo dobrze współpracuje mi sie z INTER CARS. Dostępność części jest na wysokim poziomie . Obsługa rzetelna(bynajmniej w moim oddziale), Duży wybór producentów. Z Fotą rzadziej ale jakoś subiektywnie nie jestem do niej przekonany. Kiedyś miałem problem z zwrotem części . Chociaż oferują dowóz co godzinę. Asortyment i dostepność na podobnym poziomie jak IC

Pozdrawiam :mrgreen:
Masselo
Nowicjusz

Miejscowość: Police/Szczecin

04 Lut 2011, 11:27

Na rynku rozwija się Master Sport
 www.master-sport.de/PL/
myślę, że warto sprawdzić
Ostatnio edytowany przez gladiatorka, 04 Lut 2011, 23:34, edytowano w sumie 1 raz
gladiatorka
Nowicjusz

Miejscowość: krak

04 Sie 2015, 11:27

Ja również korzystałem z usług IC i Foty, mam podobne odczucia jak Masselo jeśli chodzi o Fote, czasami można mieć przygodę jeśli chodzi o zwrot części :). Oprócz tych dwóch hurtowni, korzystałem jeszcze z ipartsa i czesci24.
Karol35
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 05 1987
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW M3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover
    Po prezentacji Toyoty C-HR, kompaktowego crossovera japońskiej firmy, wśród mnóstwa pozytywnych komentarzy, w tym dotyczących awangardowej stylistyki i napędu hybrydowego, pojawiły się również pytania ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Robot R2D2 Gwiezdne Wojny
      Honda Civic VII Type-R
      Wrak samochodu
      Fiat Bravo