Hyundai Terracan, brać czy nie?

Hyundai Terracan, brać czy nie?

03 Kwi 2016, 08:06

Szukam auta. Szwagier mówi, że jest w BRD terracan 2003, skóra, manualna skrzynia, 193000, 2,9 litra, 2003 rok za 1500 eurosów. Wczoraj obejrzałem. Auto z kilkoma rysami na karoserii (luzik), silnik po kilku dniach stania zapala bez zająknięcia, pracuje równo. Auto nie ma przeglądu (końcówki drążków wybite i tylko to - szwagier był akurat ze swoim na przeglądzie i zagadał z właścicielką czy nie chce sprzedać)

Wchodzę pod spód, a tam już nie tak fajnie. Przegnity "koszyk" na bak, dość dużo rdzy (ale oprócz tego koszyka na bak ślady są raczej mało straszne).
Myślę sobie - wyczyścić dół, zakonserwować i jeszcze nim długo można śmigać..
W załączeniu kilka zdjęć. Jak myślicie, brać go czy nie?

BTW - może ktoś z Was jeździ jakimś ciężarowcem do PL i jakby miał pusty przebieg do PL mógłby go przy okazji zabrać? ;)

Dzięki za pomoc.
Chrisu
Obserwowany

Auto: Mam3

Re: Hyundai Terracan, brać czy nie?

03 Kwi 2016, 08:41

Coś nie potrafię zdjęć załączyć :/
Chrisu
Obserwowany

Auto: Mam3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samochody do zniszczenia
      Daihatsu Terios
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      Renault Captur, przód