Ile kosztuje wymiana wysprzęglika i zacisków hamulcowych?

Ile kosztuje wymiana wysprzęglika i zacisków hamulcowych?

03 Sie 2011, 14:24

Mam takie pytanie, ponieważ za bardzo się na tym nie znam, a mam wrażenie, że mechanik mnie oszukuje... 2 miesiące temu wymieniał mi klocki hamulcowe i nie zauważył, że zaciski hamulcowe są popsute... klocki się spaliły i teraz wymieniał zaciski na nowe (tzn. na używane). Mam forda ka, on włożył jakies od fiesty, bo akurat takie miał na zbyciu... zapłaciłam za to ponad 300zł... miałam tez w samochodzie problemy z wysprzęglikiem, tzn. 3 miesiące temu zawiesił mi się samochód na skrzyżowaniu i nie mogłam ruszyc, jednak przez 3 miesiące było wszystko ok... wtedy wystarczyło mocniej wcisnąć sprzęgło, teraz samochód jezdzil, jednak po naprawie u mechanika, ten wysprz ęglik puscil totalnie, płyn hamulcowy się leje strumieniami, samochód ciezko ruszyc a jak juz ruszy to wyskakuje do przodu, przy hamowaniu gasnie. Mechanik twierdzi, ze to nie jego wina i zbieg okolicznosci.... za wyjecie i wlozenie skrzyni chce 250zł plus koszty części (tzn wysprzeglika)... co o tym myslicie, czy takie są te ceny, bo jak dla mnie ten mechanik cos kręci?
is2112
Obserwowany

Auto: Ford Ka

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Titan
      Sébastien Ogier I miejsce w klasie S2000 w Rajdzie Szwecji : 7
      Hummer H2
      Man TGX 18.440, kontrola zbieżności