Ile wydajecie na kosmetyki samochodowe i jakie kupujecie?

Re: Ile wydajecie na kosmetyki samochodowe i jakie kupujecie?

04 Sie 2016, 13:33

średnio 50zł w miesiącu, połka raczej coś Shiny Garage, czaem Meguiars i topowe produkty K2 typu Roton, Sigma czy akra do mycia silników.
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

15 Gru 2016, 13:09

Staram się próbować różnych kosmetyków do pielęgnacji samochodu, często są to K2 które charakteryzują się dobrą jakością w stosunku do ceny, więc polecam. A ile wydaje? nie zawsze liczę ale staram się raczej nie przekraczać 100zł na miesiąc.
Dabtuner
Aktywny

17 Mar 2017, 12:54

ile wydaje nie liczę jakoś bardzo ale generalnie raz na jakiś czas większe zakupy robię a wiadomo, że się wszystkiego nie zużyje za tydzień więc to się rozkłada w miarę sensownie, na pewno nie fortunę, z k2 spoko są te kosmetyki zgadzam się z tym, ostatnio do kokpitu omegę kupiłem i fajnie daje radę
piegus
Początkujący

Auto: fiat

27 Kwi 2017, 12:16

znajomy mi polecił chemię Detail King, on ja zamawia do swojej myjni. Powiem szczerze zaczołem używać i jest rewelacyjna. Szczególnie ten wosk i środek do szyb http://maszynyparowe.com/
gracjanek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 10 2007
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: bmw e36
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG
    W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy STAG. Jednocześnie w ofercie jest już dostępny Colt 2012 ...
    Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM
    Śmiały kształt modelu ADAM jest dodatkowo podkreślony przez zastosowanie dużego rozstawu kół (przednich: 1485 mm; tylnych: 1478 mm). Podwozie z rozstawem osi wynoszą-cym 2311 mm zapewnia maksymalny komfort i poziom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW, AUTO ZŁOM, KASACJA POJAZDÓW, SKUP AUT FOT. 10
      Mitsubishi Lancer 4x4, 2
      Autosacrum 2008
      Kia pro cee’d GT, wielofunkcyjna kierownica z logo GT