Ile założenie LPG w corsie C 1,4?

26 Sie 2011, 14:40

Witam :) Ile mniej więcej kosztuje założenie LPG w samochodzie opel corsa C 1,4? Bo z tego co się orientuję to chyba pali on sporo na benzynie?
kinga1630
Obserwowany
 
Posty: 2

29 Sie 2011, 12:41

Do corsy bedzie gaz pierwszej generacji więc w zależnosci od warsztatu i wielkości butli bedzie to kosz w granicach 1000-1500 zł. Moj kolega zakładał w corsie 1,0 i był zadowolony, nowa instalacja przez kilka lat powinna służyc bezproblemowo, ważne żeby serwisować regularnie, wtedy niec nie bedzie się zapychać.
sarmon
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 24
Auto: ford mondeo 1.8 90km

29 Sie 2011, 13:18

sarmon napisał(a):Do corsy bedzie gaz pierwszej generacji
:shock: :shock: :shock: :shock:
że co?? :mrgreen:
jak ktoś założył 1 generacje do Corsy C to tylko pogratulować :mrgreen: i czekać na spektakularny wystrzał :mrgreen:
do 16 zaworowego silinia z wielopunktowym wtryskiem raczej instalki 1 generacji się nie zakłada :mrgreen: prędzej do silnika gaźnikowego :wink:
do tego to już by się sekwencja przydała ;) a to jest 4 generacja :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

29 Sie 2011, 17:01

Ja mam wielopunkt z plastikowym kolektorem i śmigam na blosie, dobre kable i świece to podstawa. Ale jeśli ktoś nie chce kłopotów na przeglądach i nie uśmiecha mu się wyjmowanie co roku kawałka dolotu, to polecam sekwencję. :mrgreen: No chyba, że woli kiepściutki mikser, na którym osiągi są do ..... wiadomo czego.
dervu
Zaawansowany
 
Posty: 520
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Peugeot 106 XSi 16v
Silnik: 1.6 16v TU5J4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

29 Sie 2011, 17:32

blos to zupełnie inna para kaloszy, dobrze wysterowany blos na hamowni potrafi wiele, niestety u nas w tego typu silnikach nie zgodny z prawem
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Eurocargo ML180E25: pojemny i ładowny
    Od ubiegłorocznego faceliftingu Iveco Eurocargo nabrało przyjaznego, uśmiechniętego wyglądu. Czy ten uśmiech odzwierciedla również wewnętrzne zalety tego samochodu, mogliśmy sprawdzić, jeżdżąc 18-tonowym modelem Eurocargo ...