Import auta z południowych krajów

Import auta z południowych krajów

26 Sie 2014, 20:24

Witam, nie mam co robić z pieniędzmi i zastanawiam się nad kupnem samochodu. Do pracy mam autobus, więc auto na "już w tej chwili!" nie potrzebuję. Jednak patrzę co mają te internety i chciałbym sprowadzić sobie samochód z południa Europy jak np. z Rumunii czy Serbii. Chodziłem po komisach co się reklamują importem za niską cenę, ale usłyszałem, że oni biorą tylko z Niemiec i nic nie słyszeli, żeby ktokolwiek importował z innego kraju. :/
Znacie może jakieś komisy, które mogłyby mi sprowadzić samochód z południa albo jak mógłbym je znaleźć?
Onion
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Mercedes Klasy V Mercedes Klasy V
    Solidny przód i wyjątkowe kształty. Skonstruowana z pasją, z myślą o radościach i wyzwaniach codzienności, nowa Klasa V oferuje zmienny układ wnętrza, a jednocześnie zapewnia imponujące wrażenia podczas jazdy. Przyciąga ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili