Info o Leonie I

10 Sty 2014, 22:08

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna Seata Leona I z silnikiem 1.8 bądź 2.0. Mógłby mi ktoś coś o nim powiedzieć? Interesuje mnie blacharka czy jest ocynkowany (Toledo jest a Leon jest krótszą wersją Toledo) jakie są słabe punkty w tym modelu? Jak sprawuje się silnik czy jest raczej bezawaryjny i czy dobrze znosi LPG.
mirko50
Początkujący
 
Posty: 132
Miejscowość: Wola Zarczycka
Prawo jazdy: 13 05 2008
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.6 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

10 Sty 2014, 23:08

A jaki masz budżet? :)
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

11 Sty 2014, 16:04

Tzn budżet jest na razie pojęciem względnym bo nie myślę go kupować dziś czy za miesiąc. chcę się o nim czegoś więcej dowiedzieć bo nikt ze znajomych takiego auta nie ma. Ale koszt takiego Leona jest w granicach 15tyś tak że taki będzie prawdopodobny budżet.
mirko50
Początkujący
 
Posty: 132
Miejscowość: Wola Zarczycka
Prawo jazdy: 13 05 2008
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.6 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3
    Struktura nadwozia BMW ActiveHybrid 3 spełnia najwyższe standardy w zakresie wytrzymałości i lekkości konstrukcji. Używając właściwych materiałów we właściwych miejscach uzyskano nie tylko świetną strukturę służącą ...
    Magazyny energii z baterii samochodowych
    Toyota i Chubu Electric Power zawarły porozumienie w sprawie wspólnej budowy systemu magazynowania energii Storage Battery System na przemysłową skalę. Zostaną w nim powtórnie wykorzystane akumulatory z samochodów ...