Instalacja gazowa w Golfie III 97'

24 Sie 2011, 20:12

Witam

Chciałbym zasięgnąć porady czy opłacalna jest założenie instalacji gazowej w Golfie III z 1997 roku, przebieg 160,000 tys, stan silnika bdb. Słyszałem już wiele różnych opinii i ciężko mi zdecydować. Proszę o pomoc:)
maximus8
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Golf III

26 Sie 2011, 12:00

Sam sobie wylicz czy się opłaca - symulator-oplacalnosci-montowania-lpg-vt24505.htm
A jeśli chodzi o bajkę, że silnik na LPG szybciej się zużywa to czysty mit warunkiem jest dobrze dobrana i dobrze założona instalacja i na czas wymieniane filtry + regulacje.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

26 Sie 2011, 19:28

jaki golf? do 1,4 się nie opłaca do 1,6 jeśli śmigasz powyżej 15 tysi do reszty jak najbardziej, możesz założyć nawet 2 generacje, byle dobrej jakości :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...
    Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...