Iveco - komputer pokładowy

iveco - komputer pokładowy

04 Sie 2010, 10:16

witam,

Nie znam zbyt dobrze angielskiego i dlatego mam problem z rozszyfrowaniem menu w komputerze. Są tam zwroty takie jak: button vol.; buzzer volume, units, autoclose, trip data, speed beep. Z pozostałymi sobie poradziłem.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
dziki103

ps. czy ktoś z Was potrafi "oszukać komputer", tzn wykasować/zmienić wartości dotyczące zużycia paliwa, ilości przejechanych kilometrów itp? To BARDZO ważne.
dziki103
Nowicjusz

Miejscowość: mazowsze

Re: iveco - komputer pokładowy

21 Sie 2010, 23:08

button vol
guzik chyba glosu

buzzer volume
glosnisc bzyczenia

units
jednostki

itd...,

nie masz pojecia o podstawach, a szefa chcesz oszukac....?
godfather78
Aktywny

Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy od: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna

Re: Iveco - komputer pokładowy

22 Sie 2010, 19:20

dziki103 napisał(a):ps. czy ktoś z Was potrafi "oszukać komputer", tzn wykasować/zmienić wartości dotyczące zużycia paliwa, ilości przejechanych kilometrów itp? To BARDZO ważne.

Paliwo chcesz kraść? Mam nadzieję, że tego się nie da wykasować :twisted:
lucky_man
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

26 Sie 2010, 20:40

a co jestes szefem??
"Są dwie naprawdę bezgraniczne rzeczy - Wszechświat i ludzka głupota" A. Einstein
godfather78
Aktywny

Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy od: 0- 0-1996
Auto: octavia II

27 Sie 2010, 22:21

lucky_man napisał(a):Paliwo chcesz kraść? Mam nadzieję, że tego się nie da wykasować

Człowieku na jakim Ty świecie żyjesz ? :neutral: To jest POLSKA to jest transport. Nawet jeśli chce sobie ukraść to co...? Szefowie robią kierowców na kasie a kierowcy szefów na paliwie. Tak samo jest w przypadku kierowców ciężarówek.
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2005

27 Sie 2010, 23:28

Daro20VT napisał(a):
lucky_man napisał(a):Paliwo chcesz kraść? Mam nadzieję, że tego się nie da wykasować

Człowieku na jakim Ty świecie żyjesz ? :neutral: To jest POLSKA to jest transport. Nawet jeśli chce sobie ukraść to co...? Szefowie robią kierowców na kasie a kierowcy szefów na paliwie. Tak samo jest w przypadku kierowców ciężarówek.

Szefowie robią kierowców na kasie? Od kiedy Transport w Polsce to takie Eldorado?
Jeżeli tak źle kierowcom to niech na własną rękę jeżdżą. Kierowca w zasadzie za nic odpowiada, płacić trzeba mu nawet wtedy kiedy nie jeździ i jeszcze w dodatku paliwo kradnie a Ty mówisz, że szefowie "robią kierowców na kasie". To chyba normalne, że jak ktoś setki tysięcy inwestuje w samochody to nie po to by działać charytatywnie.

Tu nie o kasę chodzi tylko o głupią Polską mentalność.
lucky_man
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

• Re: Iveco - komputer pokładowy

28 Sie 2010, 20:48

lucky_man napisał(a):Jeżeli tak źle kierowcom to niech na własną rękę jeżdżą. Kierowca w zasadzie za nic odpowiada, płacić trzeba mu nawet wtedy kiedy nie jeździ

Nie każdego stać by pracować na własną ręke... a do tego dochodzą skomplikowane papiery, latanie po urzędach nie każdy ma na to czas, a żyć za coś trzeba.
    lucky_man napisał(a):Od kiedy Transport w Polsce to takie Eldorado?

Zdziwiony...?! :shock: Tak dzieje się już od dłuższego czasu... Jeśli szef nie zarobi to i kierowcy nie zarobią. A żeby zarobić trzeba jeździć. Często jedzie się na 3 tygodnie w trase i wraca się na 1 dzień do domu i znowu wyjazd na 3 tygodnie...
    lucky_man napisał(a):Kierowca w zasadzie za nic odpowiada, płacić trzeba mu nawet wtedy kiedy nie jeździ i jeszcze w dodatku paliwo kradnie a Ty mówisz, że szefowie "robią kierowców na kasie".

BREDNIE :!:
    Odpowiada za ładunek... Za samochód. Z swoje bezpieczeństwo i musi mieć oczy wszędzie.

Mylisz sie... Tu chodzi głównie o pieniądze!
    Mój tata był kierowcą, jeździ mój brat. Wiem co się dzieje, rozmawiam z innymi kierowcami, którzy opowiadają wręcz rzeczy niemożliwe.
    BMW E60 530dA
    Daro20VT
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Auto: BMW E60 530dA
    Silnik: 3.0d
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 2005