Jadę oglądać auto - na co patrzeć

Jadę oglądać auto - na co patrzeć

17 Lut 2016, 05:44

Dzisiaj się wybieram oglądnąć auto z tego ogloszenia:
[link wygasł]

rozmawiałem z handlarzem i nie ma przeciwskazan co do wizyty w ASO(co zamierzam zrobić jak oględziny wyjdą ok). Mówił też że tylna klapa była malowana bo jakieś zadrapania się pojawiły. Gdzie popatrzeć żeby wyeliminować poważne uderzenie? Gdzie szukać ognisk korozji i jak rozpoznać że łożyska pod skrzynią są do wymiany?
kolekcjoner
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 07 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam

Re: Jadę oglądać auto - na co patrzeć

17 Lut 2016, 23:11

Przede wszystkim nie daj mu się zagadywać, a na aso też uważaj, bo handlarze często mają "swoich" ludzi u mechaników.
kuzmin
Nowicjusz

Auto: Opel Vectra

Re: Jadę oglądać auto - na co patrzeć

18 Lut 2016, 13:11

Ten komis to jeden wielki przekręt! nie polecam.
Po przyjeździe okazało się że samochód był uszkodzony z tyłu i przodu. Zagrzybiala klimatyzacja, powycierane fotele (o 100tys przebiegu można pomarzyć ), i jeszcze na koniec właściciel nie pozwolił mi wsiąść za kierownicę!
Omijajcie szerokim łukiem komis BraciaKrok
kolekcjoner
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 07 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili