Jaguar XJ - koszty eksploatacji

04 Mar 2008, 13:44

Witam. Tak jak w temacie. Interesują mnie koszty eksploatacji jaguara XJ. Ile takowe auto może spalić przy silniku 3.0 benzyna + gaz ? Czy części do tego wozu są ogólnodostępne, czy też ciężko je zdobyć ?
RadmaX
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 133
Miejscowość: Toruń

17 Kwi 2008, 15:50

Nie orientuje się nikt przypadkiem ?
RadmaX
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 133
Miejscowość: Toruń

19 Kwi 2008, 20:39

Z częsciami może byc problem;] a co do spalania to koło 12 litrów;]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

30 Lip 2014, 21:31

Witam. Tak jak w temacie. Interesują mnie koszty eksploatacji jaguara XJ. Ile takowe auto może spalić przy silniku 3.0 benzyna + gaz ? Czy części do tego wozu są ogólnodostępne, czy też ciężko je zdobyć ?


Mi 6-cylindrowy 3.2 palił 11-17 litrów gazu.
Z częściami jest różnie, można znaleźć tanie zamienniki (np. komplet tarcz na przód za 200zł). Najlepiej samemu sprawdzić dostępność np w sklepie internetowym v12.com.pl
Poza tym używane części można kupić w UK za grosze.
Największym problemem jest zwykle blacharka.
slawo666
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Oto najpopularniejsze samochody na świecie
    Najnowsze dane portalu analitycznego focus2move.com potwierdzają, że Toyota Corolla nadal zajmuje niezagrożone pierwsze miejsce w rankingu globalnej sprzedaży samochodów. Na drugim miejscu znalazł się amerykański pick-up ...
    Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja
    Cześć, pokażę Wam jak działa glikometr przyrząd którym możemy przetestować temperaturę wrzenia i przemarzania płynu chłodniczego który znajduje się w układzie chłodzenia samochodu. Dlaczego warto kontrolować ...