Jak dobrze zaplanować podróż samochodem?

Re: Jak dobrze zaplanować podróż samochodem?

17 Mar 2014, 09:44

Przydatne porady. Lubię jak wszystko jest dobrze zaplanowane, przynajmniej uniknie się kilku nieprzyjemnych niespodzianek w trasie ;)
luk4sz
Nowicjusz

Auto: Toyota

18 Maj 2014, 12:25

Porady bardzo przydatne jak dla mnie ponieważ podczas podróży potrafię strzelić jakąś tzw. gafę szczególnie, że zawsze podróżuję z dziewczyną, która lubi jak coś jest zaplanowane dokładnie. Ten mini poradnik bo tak go nazwać można bardzo mi się przyda :)
modest
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy od: 24 08 2013
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Audi A4 B7 S-line
Silnik: 2.0 TDI 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

23 Maj 2014, 14:13

Hej,
Rzeczywiście przydatny poradnik. Mimo, iż jestem kobietą, a one z reguły są (podobno :D ) bardzo zorganizowane...mnie to nie wychodzi (raz w roztargnieniu o mało nie zostawiłam córki w sklepie). Może teraz będzie mi jakoś łatwiej, bo na "wyprawy samochodowe" z mężem wybieramy się dość często i zawsze okazuje się w końcu, że coś zostalo niedopilnowane.
Leksa89
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 09 2010
Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006