Jak dojechac z krakowa do lublina (dokladnieNIEDRZWICA DUŻA)

Jak dojechac z krakowa do lublina (dokladnieNIEDRZWICA DUŻA)

16 Mar 2010, 14:30

Potrzebuje dojechac to NIEDRZWICA DUŻA po auto, mam zamiar jechac busem.Niewiecie jak tam mozna dojechac ??? prosil bym o link z rozkladem jazdy busow i szczegolowy opis z gory dzieki :)
Jony21Q
Nowicjusz

Miejscowość: Palcza

Re: Jak dojechac z krakowa do lublina (dokladnieNIEDRZWICA D

16 Mar 2010, 18:43

OOOOOOOOoooooooooo ja mieszkam 8 km od Niędrzwicy Dużej znam tą miejscowość jak własną kieszeń. Nie znam rozkładów busów z Krakowa musisz popytać na PKS. Niędrzwica znajduję się 20km przed Lublinem jadąć od Kraśnika. Musisz wejść w Mapy Google i sobie popatrzeć. Jak coś to mozesz tez i na PW pisać.
PiotrMSC
Początkujący

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...
    Diesel i rozruch silnika w zimie Diesel i rozruch silnika w zimie
    Problemy z uruchomieniem silnika w zimie, najczęściej mają posiadacze samochodów z silnikiem Diesla. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj zaniedbują swój samochód już w okresie jesiennym. Ale od początku...

•  
    • Warto przeczytać
    • XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Nowe Renault Trafic
      Volkswagen Passat B6
      Audi Czerwony kolor + Carbon 3M